•  

РФ прагне поділити Грузію і Україну, — представник НАТО

220
РФ прагне поділити Грузію і Україну, — представник НАТО

Цього понеділка, 14 жовтня, у Лондоні розпочалась щорічна Парламентська асамблея НАТО. Відкривала засідання країн-учасниць військово-політичного альянсу чільний Президент Парламентської асамблеї — Мадлен Мун.

У своїй промові до присутніх вона зокрема зазначила, що путінська Росія здійснює тиск Україну і Грузію, систематично пересуває кордон з окупованих територій вглиб і не звертає увагу на потреби місцевого населення. Мадлен Мун наголосила, що країна-агресор має чіткий план розподілу територій сусідніх держав з метою їхнього повернення у сферу впливу Москви.

«Ми категорично засуджуємо незаконну окупацію України та Грузії, висловлюючи нашу підтримку і солідарність. Ці країни демонструють мужність і витримку, намагаючись зупинити пряму російську агресію, мета якої — поділити ці держави», — заявила Мадлен Мун.

Президент Парламентської асамблеї НАТО також зауважила, що безпосередньо відвідувала адміністративну розділову лінію, встановлену навколо так званої "Південної Осетії". Мадлен Мун побачила, що російські окупанти прагнуть перетворити цю лінію на реальний державний кордон в центрі Грузії не рахуючись з місцевими мешканцями, переважно грузинами, яких змушують залишати домівки й тікати світ за очі.

Схоже

Скандинавські банки «відмивали» криваві російські гроші, — міністр фінансів Естонії

«Ми дали зброю, щоб Україна боролась, а не капітулювала», — ...

Окупанти «покращать» туристичну привабливість Криму, збудувавши кілька СІЗО

​Держсекретар США вважає Путіна загрозою для світового порядку

Кремлівські спецслужби вербують українців під час відвідин окупованого Криму, — ...

Коментарі