РФ прагне поділити Грузію і Україну, — представник НАТО

СВІТ
15.10.2019, 11:13
РФ прагне поділити Грузію і Україну, — представник НАТО

Цього понеділка, 14 жовтня, у Лондоні розпочалась щорічна Парламентська асамблея НАТО. Відкривала засідання країн-учасниць військово-політичного альянсу чільний Президент Парламентської асамблеї — Мадлен Мун.

У своїй промові до присутніх вона зокрема зазначила, що путінська Росія здійснює тиск Україну і Грузію, систематично пересуває кордон з окупованих територій вглиб і не звертає увагу на потреби місцевого населення. Мадлен Мун наголосила, що країна-агресор має чіткий план розподілу територій сусідніх держав з метою їхнього повернення у сферу впливу Москви.

«Ми категорично засуджуємо незаконну окупацію України та Грузії, висловлюючи нашу підтримку і солідарність. Ці країни демонструють мужність і витримку, намагаючись зупинити пряму російську агресію, мета якої — поділити ці держави», — заявила Мадлен Мун.

Президент Парламентської асамблеї НАТО також зауважила, що безпосередньо відвідувала адміністративну розділову лінію, встановлену навколо так званої "Південної Осетії". Мадлен Мун побачила, що російські окупанти прагнуть перетворити цю лінію на реальний державний кордон в центрі Грузії не рахуючись з місцевими мешканцями, переважно грузинами, яких змушують залишати домівки й тікати світ за очі.


Читайте також:
Під час молитви в мечеть вдарили балістичні ракети і безпілотники.
19:00
До України повернули 11 тіл загиблих, серед яких 9 члени екіпажу збитого літака.
12:02
Мешканцю міста Клайпеда Роману Шешелю лишили незмінним вирок за шпигунство для кремлівських спецслужб.
вчора, 15:30
Акції протесту тривають із 5 грудня.
вчора, 07:27
«Загиблі українські пасажири та екіпаж рейсу PS752 повертаються в Україну».
17 січня, 19:02
ВР наголошує, що не було надано чітких однозначних доказів вини ані українських військових, ані особисто Віталія Марківа.
17 січня, 14:51