•  

У Полтаві мешканці 3 будинків борються з «Полтавагазом» за індивідуальні лічильники

2970
У Полтаві мешканці 3 будинків борються з «Полтавагазом» за індивідуальні лічильники

«Полтавагаз» хоче поставити загальнобудинкові лічильники газу замість індивідуальних мешканцям кількох полтавських будинківпо вул. Великотирнівська, 4, Київське Шосе 86 і 90. Жильці проти – через це вони будуть переплачувати за газ. До того ж це суперечить чинному законодавству, переконані вони.

– «Полтавагаз» пропонує нам встановити загальнобудинковий лічильник. Але мешканці нашого будинку вже писали заяву стосовно встановлення індивідувальних лічильників поквартирно, так як вважають, що облік газу має бути саме індивідувальним, – говорить Надія, мешканка будинку по Великотирнівській, 4.

Люди зазначають, що писали до «Полтавагазу» заяви з проханням встановити саме індивідуальні газові лічильники. Також надіслали звернення до НКРЕ, щоб ті втрутилися в ситуацію.

– «Полтавагаз» не може пояснити, на підставі чого одним будинкам встановлюють лічильники поквартирно, а іншим – один на будинок. Приватне підприємство як монополіст хоче зекономити на користувачах. У Кривому Розі, наприклад, місцевий суд уже виніс ухвалу щодо незаконності встановлення облгазами загальнобудинкових лічильників, – коментує Ярослав Шапошник, голова правління ЖЕК «Слава».

Наразі мешканці збирають ініціативну групу з трьох будинків на прийом до «Полтавагазу» і в міськвиконком.

Коментарі