У Полтаві мешканці 3 будинків борються з «Полтавагазом» за індивідуальні лічильники

ПОЛТАВА
07.09.2017, 07:10

«Полтавагаз» хоче поставити загальнобудинкові лічильники газу замість індивідуальних мешканцям кількох полтавських будинківпо вул. Великотирнівська, 4, Київське Шосе 86 і 90. Жильці проти – через це вони будуть переплачувати за газ. До того ж це суперечить чинному законодавству, переконані вони.

– «Полтавагаз» пропонує нам встановити загальнобудинковий лічильник. Але мешканці нашого будинку вже писали заяву стосовно встановлення індивідувальних лічильників поквартирно, так як вважають, що облік газу має бути саме індивідувальним, – говорить Надія, мешканка будинку по Великотирнівській, 4.

Люди зазначають, що писали до «Полтавагазу» заяви з проханням встановити саме індивідуальні газові лічильники. Також надіслали звернення до НКРЕ, щоб ті втрутилися в ситуацію.

– «Полтавагаз» не може пояснити, на підставі чого одним будинкам встановлюють лічильники поквартирно, а іншим – один на будинок. Приватне підприємство як монополіст хоче зекономити на користувачах. У Кривому Розі, наприклад, місцевий суд уже виніс ухвалу щодо незаконності встановлення облгазами загальнобудинкових лічильників, – коментує Ярослав Шапошник, голова правління ЖЕК «Слава».

Наразі мешканці збирають ініціативну групу з трьох будинків на прийом до «Полтавагазу» і в міськвиконком.

Читайте також:
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
вчора, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
17 січня, 11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
17 січня, 10:43