•  

Викладачі полтавської «Аграрки» відвідали Університет сільськогосподарських наук у Швеції

2200
Викладачі полтавської «Аграрки» відвідали Університет сільськогосподарських наук у Швеції

Делегація від Полтавської державної аграрної академії взала участь у наукових заходах, організованих Шведським університетом сільськогосподарських наук.

Заходи мали на меті згуртувати науковців аграрних університетів Швеції, України, Білорусі, Грузії, Азербайджану з метою визначення пріоритетних напрямів наукової співпраці, які можуть стати підґрунтям для подальшої подачі заявок для участі у міжнародних проектах, які фінансують міжнародні наукові дослідження, повідомляють у полтавському вузі.

Для всіх учасників заходів був проведений семінар-тренінг, на якому шведські фахівці поділилися досвідом написання та подання заявок проектів, що фінансуються ЄС.

Під час перебування у Шведському університеті сільськогосподарських наук учасники заходів ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, відвідали новітні наукові лабораторії, побували на дослідній станції університету та відвідали музей-садибу всесвітньовідомого шведського вченого-натураліста Карла Ліннея, який у 1735 році вперше запропонував наукову класифікацію відомих тоді рослин та тварин.

Схоже

Затоплений садочок у Полтаві: батьки незадоволені пропозиціями відділу освіти (відео)

В Естонії боротимуться з мультикультурною пропагандою в освіті

Міністр освіти Ганна Новосад хоче провести масштабні скорочення вчителів

До полтавського вузу завітав із лекціями професор із Австрії

​Семенівський навчально-виховний комплекс на Полтавщині отримав нове технічне обладнання

Коментарі