Викладачі полтавської «Аграрки» відвідали Університет сільськогосподарських наук у Швеції

ПОЛТАВА
08.09.2019, 05:44
Викладачі полтавської «Аграрки» відвідали Університет сільськогосподарських наук у Швеції

Делегація від Полтавської державної аграрної академії взала участь у наукових заходах, організованих Шведським університетом сільськогосподарських наук.

Заходи мали на меті згуртувати науковців аграрних університетів Швеції, України, Білорусі, Грузії, Азербайджану з метою визначення пріоритетних напрямів наукової співпраці, які можуть стати підґрунтям для подальшої подачі заявок для участі у міжнародних проектах, які фінансують міжнародні наукові дослідження, повідомляють у полтавському вузі.

Для всіх учасників заходів був проведений семінар-тренінг, на якому шведські фахівці поділилися досвідом написання та подання заявок проектів, що фінансуються ЄС.

Під час перебування у Шведському університеті сільськогосподарських наук учасники заходів ознайомилися з матеріально-технічною базою університету, відвідали новітні наукові лабораторії, побували на дослідній станції університету та відвідали музей-садибу всесвітньовідомого шведського вченого-натураліста Карла Ліннея, який у 1735 році вперше запропонував наукову класифікацію відомих тоді рослин та тварин.

Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48