•  

Як Володимир Зеленський не доїхав до Полтави

7920
Як Володимир Зеленський не доїхав до Полтави

Інформацію, що Володимир Зеленський планує відвідати Полтаву, я отримав в обідній час 18 липня. За пару годин, після додаткових перевірок, відповідна новина з’явилася на сайті «Останнього бастіону».

Мова йшла про звичайне інформаційне повідомлення, а не якусь політичну заяву. Тим не менше, вже за годину після появи повідомлення я отримав кілька дзвінків від місцевих силовиків із питаннями, чи буде ГО «Останній бастіон» влаштовувати акції протесту під час візиту Зеленського.

Зрозуміти такі побоювання неважко. У співробітників силових структур свої обов’язки (головне – аби під час їхнього виконання вони не порушували правових і, насамперед, моральних норм).

Уже 19 липня, спілкуючись із полтавськими поліцейськими, я почув, що «несподівані» візити Зеленського спричинили чимало клопоту їхнім колегам у різних куточках України. Впродовж виборчої кампанії Зеленський здійснив ряд поїздок, які мали б забезпечити йому образ безкомпромісного «борця зі старою системою» і водночас пройти гладко – без акцій протесту з боку незадоволених його політикою. Зрозуміло, що відповідальним за правопорядок такі поїздки принесли ряд незручностей, адже змушували мобілізувати зусилля за умов, коли достеменно не було відомо, приїде Зеленський чи ні.

Я не тішу себе думкою, що поїздку Зеленського до Полтави зірвала публікація «Останнього бастіону». Але іншою обставиною важко не радіти. Зеленський у президентському кріслі відчуває себе невпевнено і боїться «вулиці».

Чому це добре? Тому що страх перед ініціативною меншістю може стримувати Зеленського від згубних для держави кроків.

Тепер важливо, аби «вулиця» у критичний момент справді не підвела.

Геннадій Сікалов

Схоже

Зеленський може йти хіба що в кінці колони. Ветерани обурені ...

Протести могли допомогти владі, але вона цим не скористалася, – ...

В уряді заявляють про повну готовність амністувати проросійських бойовиків

У «Слузі народу» розпочали підготовку до виборів київського мера з ...

Зеленський плутає аудиторію «95 кварталу» з активною частиною суспільства, – ...

Коментарі