Як Володимир Зеленський не доїхав до Полтави

ПОЛТАВА
20.07.2019, 09:55
Як Володимир Зеленський не доїхав до Полтави

Інформацію, що Володимир Зеленський планує відвідати Полтаву, я отримав в обідній час 18 липня. За пару годин, після додаткових перевірок, відповідна новина з’явилася на сайті «Останнього бастіону».

Мова йшла про звичайне інформаційне повідомлення, а не якусь політичну заяву. Тим не менше, вже за годину після появи повідомлення я отримав кілька дзвінків від місцевих силовиків із питаннями, чи буде ГО «Останній бастіон» влаштовувати акції протесту під час візиту Зеленського.

Зрозуміти такі побоювання неважко. У співробітників силових структур свої обов’язки (головне – аби під час їхнього виконання вони не порушували правових і, насамперед, моральних норм).

Уже 19 липня, спілкуючись із полтавськими поліцейськими, я почув, що «несподівані» візити Зеленського спричинили чимало клопоту їхнім колегам у різних куточках України. Впродовж виборчої кампанії Зеленський здійснив ряд поїздок, які мали б забезпечити йому образ безкомпромісного «борця зі старою системою» і водночас пройти гладко – без акцій протесту з боку незадоволених його політикою. Зрозуміло, що відповідальним за правопорядок такі поїздки принесли ряд незручностей, адже змушували мобілізувати зусилля за умов, коли достеменно не було відомо, приїде Зеленський чи ні.

Я не тішу себе думкою, що поїздку Зеленського до Полтави зірвала публікація «Останнього бастіону». Але іншою обставиною важко не радіти. Зеленський у президентському кріслі відчуває себе невпевнено і боїться «вулиці».

Чому це добре? Тому що страх перед ініціативною меншістю може стримувати Зеленського від згубних для держави кроків.

Тепер важливо, аби «вулиця» у критичний момент справді не підвела.

Геннадій Сікалов

Читайте також:
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
18 січня, 19:55
Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.
17 січня, 15:25
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
17 січня, 11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
17 січня, 11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
17 січня, 11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
17 січня, 10:43