•  

Зеленський П?

2860

Зеленський П?

Промовчати? Слід би було. Тим більше, що ми вже висловили точку зору на розміщення блазня на троні. Та кипить «наш розум зворохоблений», ділимося декількома побіжними заувагами.

По-перше, до вчорашньої півночі зберігали надію на комічний характер флеру, який супроводжує похід Володимира Олександровича за клейнодами. Ще й зараз, глибоко у новому році, сподіваємося на інформаційне спростування опівнічної новини – мовляв, студію «Плюсів» захопили пацієнти київської «Павлівки», перепрошуємо. Ні, новина дублюється все більшою кількістю вкрай подивованих, як і ми, каналів.

По-друге, Ігореві Валерійовичу Коломойському треба було набратися ще тієї сміливості, щоби похерити стандартне новорічне привітання ще офіційно діючого Президента і випустити до телекамери маріонетково-опереточного героя. Щоправда, пану олігарху у цій чесноті не відмовиш. Хоробрий, відважний, нелякли́вий, неполохли́вий, безбо́язний, безтре́петний, відчайду́шний, зухва́лий, орли́ний, дерзки́й, відча́йний, писка́тий – чоловікові увесь синонімічний ряд пасує! На наш погляд, саме його практичні дії на Дніпропетровщині у 2014 році збіглися з загальнодержавними інтересами і зупинили навалу бурято-монгольської орди. Та все ж, десь отам поряд з пилипоконопельним вибриком – образа честі і гідності державних символів. І ми – не про фабрику «Рошен».

По-третє, це – плювок команди «Кол і Зел» у бік світової спільноти, яка було вже почала призвичаюватися до більш-менш урівноваженої поведінки молодшої європейської небоги у її бажанні повернутися до сім'ї. Не заздримо пану Клімкіну, котрому доведеться якось пояснювати українське запаморочення. Подібні вибрики демонстрував останнім часом лише заокеанський комік. Ні, про кремлівського комедіанта Ж. ми не забули – там не вибрик, там з дитинства.

По-четверте, найсмішнішим наслідком цього посттравматичного викиду будуть оті не найменші відсотки, які плебс віддасть блазню. Наша віра переконаного націоналіста у могутні сили українського етносу і його ще «трипільський» здоровий глузд відчутно похитнулася після почутих у маршрутці заяв: «Буду за Гриценка або Зеленського!» і «Та що поганого було при Януковичі?!». Даруйте, колеги, але дурням закон таки не писаний.

Уп'яте: достолихий сонм «зеленботів» заходить у мережах за поділку допустимого. Це дає підстави для висновку, що вже у першому турі президентом буде обрано Порошенка. Нормальну людину острах за країну за такої кількости недоумків змусить зняти усі альтернативи діючому!

Нікому і ніяким чином, як завжди, своєї думки не впарюємо. Лише закликаємо, благаємо, кличемо – опам'ятаймося.

Вадим Демиденко

Коментарі