Зеленський П?

ПОЛТАВА
01.01.2019, 09:37

Зеленський П?

Промовчати? Слід би було. Тим більше, що ми вже висловили точку зору на розміщення блазня на троні. Та кипить «наш розум зворохоблений», ділимося декількома побіжними заувагами.

По-перше, до вчорашньої півночі зберігали надію на комічний характер флеру, який супроводжує похід Володимира Олександровича за клейнодами. Ще й зараз, глибоко у новому році, сподіваємося на інформаційне спростування опівнічної новини – мовляв, студію «Плюсів» захопили пацієнти київської «Павлівки», перепрошуємо. Ні, новина дублюється все більшою кількістю вкрай подивованих, як і ми, каналів.

По-друге, Ігореві Валерійовичу Коломойському треба було набратися ще тієї сміливості, щоби похерити стандартне новорічне привітання ще офіційно діючого Президента і випустити до телекамери маріонетково-опереточного героя. Щоправда, пану олігарху у цій чесноті не відмовиш. Хоробрий, відважний, нелякли́вий, неполохли́вий, безбо́язний, безтре́петний, відчайду́шний, зухва́лий, орли́ний, дерзки́й, відча́йний, писка́тий – чоловікові увесь синонімічний ряд пасує! На наш погляд, саме його практичні дії на Дніпропетровщині у 2014 році збіглися з загальнодержавними інтересами і зупинили навалу бурято-монгольської орди. Та все ж, десь отам поряд з пилипоконопельним вибриком – образа честі і гідності державних символів. І ми – не про фабрику «Рошен».

По-третє, це – плювок команди «Кол і Зел» у бік світової спільноти, яка було вже почала призвичаюватися до більш-менш урівноваженої поведінки молодшої європейської небоги у її бажанні повернутися до сім'ї. Не заздримо пану Клімкіну, котрому доведеться якось пояснювати українське запаморочення. Подібні вибрики демонстрував останнім часом лише заокеанський комік. Ні, про кремлівського комедіанта Ж. ми не забули – там не вибрик, там з дитинства.

По-четверте, найсмішнішим наслідком цього посттравматичного викиду будуть оті не найменші відсотки, які плебс віддасть блазню. Наша віра переконаного націоналіста у могутні сили українського етносу і його ще «трипільський» здоровий глузд відчутно похитнулася після почутих у маршрутці заяв: «Буду за Гриценка або Зеленського!» і «Та що поганого було при Януковичі?!». Даруйте, колеги, але дурням закон таки не писаний.

Уп'яте: достолихий сонм «зеленботів» заходить у мережах за поділку допустимого. Це дає підстави для висновку, що вже у першому турі президентом буде обрано Порошенка. Нормальну людину острах за країну за такої кількости недоумків змусить зняти усі альтернативи діючому!

Нікому і ніяким чином, як завжди, своєї думки не впарюємо. Лише закликаємо, благаємо, кличемо – опам'ятаймося.

Вадим Демиденко

Читайте також:
До Полтави завітало близько 200 учасників із різних куточків України.
11:48
СБУ розпочала кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України.
11:25
Далекий родич сестри Панаса Мирного (Рудченка) безкоштовно передасть Гадяцькій громаді родинну садибу.
11:20
Минулого тижня екснардеп визнав причетність до організації видобутку.
10:43