•  

Злука!

660


Вітаємо усіх рідних краян – близьких і далеких, родичів і сусідів, тутешніх і тимчасово безвізних, укорінених і шароварних, руськоязичних і зсуржених, поділених церквами, богами, географією, бездоріжжям, ставленням до 95-го кварталу і його блазня-лідера, фанатів коси, вил і великомученика Насірова, субсидіантів та боржників облгазів і теплоенерго, диванних і справжніх захисників отчого краю, тих, хто підписався на сімейного лікаря, і тих, хто збирає гроші для депортації Уляни Супрун, тлустих панів з кухлем «Оболоні» чи «Балтики» і писаних панянок з песиками/котиками на грудях, академічно правильно і різнобічно орієнтованих щодо основного інстинкту, євробляхерів і велосипедистів, малюків, школяриків, спудеїв і колег з ознаками набутої похилості... Усіх-усіх вас, українці, зі святом Великої Злуки! 

До щирих соборно-святкових побажань творчого і активного життя, статків і родинної злагоди, міцненького і якомога тривалішого і щасливого побутування на найліпших у світі теренах від Сяну до Дону додаємо вистраждане – благаємо якомога швидше злучити себе з Україною!

ПіСі (P.S. українською). Принагідно плюємо на вороженьок в усіх сатанинських проявах і місцевих сєпарів з п'ятої колони – від Блідої Молі до її кумів-ведмедчуків.

Вадим Демиденко

Коментарі