Злука!

ПОЛТАВА
22 січня, 09:06


Вітаємо усіх рідних краян – близьких і далеких, родичів і сусідів, тутешніх і тимчасово безвізних, укорінених і шароварних, руськоязичних і зсуржених, поділених церквами, богами, географією, бездоріжжям, ставленням до 95-го кварталу і його блазня-лідера, фанатів коси, вил і великомученика Насірова, субсидіантів та боржників облгазів і теплоенерго, диванних і справжніх захисників отчого краю, тих, хто підписався на сімейного лікаря, і тих, хто збирає гроші для депортації Уляни Супрун, тлустих панів з кухлем «Оболоні» чи «Балтики» і писаних панянок з песиками/котиками на грудях, академічно правильно і різнобічно орієнтованих щодо основного інстинкту, євробляхерів і велосипедистів, малюків, школяриків, спудеїв і колег з ознаками набутої похилості... Усіх-усіх вас, українці, зі святом Великої Злуки! 

До щирих соборно-святкових побажань творчого і активного життя, статків і родинної злагоди, міцненького і якомога тривалішого і щасливого побутування на найліпших у світі теренах від Сяну до Дону додаємо вистраждане – благаємо якомога швидше злучити себе з Україною!

ПіСі (P.S. українською). Принагідно плюємо на вороженьок в усіх сатанинських проявах і місцевих сєпарів з п'ятої колони – від Блідої Молі до її кумів-ведмедчуків.

Вадим Демиденко

Читайте також:
Суд примусив правоохоронців розпочати провадження.
вчора, 07:14
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
14 грудня, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
14 грудня, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05