Created with Sketch.

10 років Майдану: вбивці Небесної сотні досі на волі

20.02.2024, 13:43
Фото: Facebook

Влада в Україні змінилася, а родичі полеглих у центрі Києва взимку 2013-2014 протестувальників марно сподіваються покарати винних.

«Чому через 5 років ми так і не знаємо вбивць на Майдані?». — Це нахабно питав Володька Зеленський на стадіоні під час передвиборчої компанії майже 5 роки тому.

Саме завершити справи Майдану він обіцяв і рік, і два, і три тому, коли зустрічався із родинами Небесної сотні!

Натомість у 2020-му Зеленський власним підписом повернув у велику політику Олега Татарова. Власне, ту публічну особу, який під час Революції гідності висував на брифінгах ультиматуми учасникам Революції, оббріхував їх та провокував силове протистояння.

А ще Олег Татаров був адвокатом Вадима Новінского та співпрацював із колишнім першим заступником Адміністрації експрезидента-втікача Віктора Януковича Андрієм Портновим. А ще він помічений у супроводженні Рената Ахметова на допити та звинувачується у корупції.

Але Зеленський всіляко захищає його та не поспішає звільняти!

Що черговий раз підтверджує тісний зв'язок «зеленої» влади із так званим «русскім міром» та те, що уся патріотична риторика з вуст першої особи держави є штучною. Вона викликана тільки однією причиною — бажанням зупинити падіння власного рейтингу.

10 років тому закривавлений центр Києва нагадував справжнє поле бою — люди захищалися від натиску силовиків і зграї тітушок бруківкою та «коктейлями Молотова». Того ж таки 20 лютого РФ розпочало проти нас війну, що триває і по нині.

Народний депутат України VIII скликання. Голова Запорізької територіальної організації партії "Європейська Солідарність"

Читайте також
Сьогодні діаспоряни згадують знаменитого бандуриста, уродженця Полтавщини Григорія Китастого
Мистецтво
«Тарас «Хамер» Бобанич – присутній»
Мистецтво
Діди воювали
Історія
Спогади до дня народження легендарного поета
Історія
Герої не вмирають! Світлої пам'яті полковника ГУР В'ячеслава Галви
Історія
Долина Загиблих: Символ пам’яті, примирення та диктаторської величі
Історія