Created with Sketch.

2/3 полтавських 11-класників зареєструвалися на пробне ЗНО

15.02.2017, 12:53

5050 учнів 11-класів подали заявки на участь у пробному ЗНО в Полтавській області. Це 2/3 від загальної кількості випускників шкіл, що зареєструвалися на оцінювання в регіоні. Така висока кількість учасників пробного ЗНО в порівнянні з минулими роками пов’язана з особливостями проведення оцінювання в 2017 році. Цьогоріч результати ЗНО буде зараховано випускникам шкіл як результати державної підсумкової атестації (ДПА), а традиційних випускних іспитів у 11 класах не буде, розповів Олександр Сидоренко, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти на брифінгу щодо проведення ЗНО-2017 у Полтавській області.

Сесія пробного ЗНО на Полтавщині буде проводитися 1 і 8 квітня в Полтаві, Кременчуці, Лубнах, Миргороді, Гадячі та Карлівці. Загалом заявки на проходження пробного тестування подало 5100 осіб, 5050 із них – 11-класники. Вони обрали 7558 тестувань. Найбільш обирані предмети пробного ЗНО, окрім української мови й літератури – математика, історія України, англійська мова та біологія.

У ХРЦОЯО повідомили, що з 14 березня кожний учасник, зареєстрований на пробне оцінювання, матиме змогу роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї персональної сторінки на сайті Харківського РЦОЯО. Окрім нього учаснику пробного ЗНО з собою треба мати документ, що посвідчує особу.

Зазначимо, реєстрація на основне ЗНО почалася 6 лютого і триватиме до 17 березня. Проведення ЗНО з усіх предметів розпочнеться з 23 травня і триватиме до 15 липня 2017 року.

Читайте на «ОБ»: Три кроки для успішної реєстрації на ЗНО-2017

Сергій Нагорний

Читайте також
Коли намаганнями вшанувати прикривають власну неспроможність
Полтава
Полтава гастрономічна. Частина четверта
Полтава
Полтава гастрономічна. Частина третя
Полтава
ДІЯ відзначила чемпіонів України
Полтава
Полтава гастрономічна. Частина друга
Полтава
Лицарі сили та килиму
Полтава