Created with Sketch.

8 гріхів Гогілашвілі перед народом України

17.12.2021, 19:09
Фото: facebook

Вісім кримінальних проваджень, які зобов'язані відкрити НАБУ, ДБР та СБУ.

1. Олександр Гогілашвілі не заперечує, що має паспорт громадянина Росії, який ще діє. Не заперечує інформацію, що був засуджений у Росії. А це кримінальна відповідальність для керівництва СБУ, яке проводило спецперевірку Гогілашвілі при призначенні на посаду заступника міністра та наданні допуску до держтаємниці. Хто і чому вимагав призначення людини з Росії на високу державну посаду? Підслідність ДБР.

2. Помічник президента Марія Левченко, її чоловік заступника міністра МВС Гогілашвілі та начальник ГУР МО Кирило Буданов із дружиною Маріанною проживають разом в особняку в селі Хотів, який їм здає тіньовий мільярдер В'ячеслав Стрелковський. Буданов сам каже, що знає Стрелковського і він може бути причетний до "обналу" — тобто, як то кажуть, до злочинної діяльності у вигляді ухилення від сплати податків та нелегальних фінансових операцій. Чи пов'язані ці особисті стосунки помічника президента зі Стрелковським із тим, що президент Зеленський не включив Стрелковського до списку санкцій РНБО? Чи не є оренда цього будинку замаскованим хабарем? Підслідність НАБУ.

3. Ексголова Податкової служби Євген Олійников заявив, що компанії Стрелковського, який проводить оборудки з мільярдами тіньових грошей, завжди уникають податкових перевірок завдяки "даху" правоохоронних органів. Яке відношення до корупційного захисту "обнальщика" мав і має Олександр Гогілашвілі, а також інші посадові особи правоохоронних органів? Чи не здійснювалося перевезення "чорних" грошей машинами ГУР МО? Підслідність НАБУ.

4. Можливий громадянин Росії Гогілашвілі міг влаштовувати конфлікти з поліціянтами не через "понти", а зі спеціальним розрахунком, щоб його почали впізнавати на дорогах і з часом не сміли перевіряти ні його машину, ні вантаж, ні його пасажирів. Чи міг заступник міністра виконувати таємні операції в чиїхось інтересах, і перевозити цінності або деякі речовини, які приховував від огляду за допомогою незаконно отриманих озброєної охорони, бронеавтомобілів та спецталону МВС? Підслідність НАБУ.

5. На якій підставі Гогілашвілі охороняли спецпризначенці ГУР МО, якщо він обіймає політичну посаду заступника міністра МВС? На якій підставі ГУР МО надав Гогілашвілі броньований автомобіль Ленд Крузер-200 2010 року випуску, який був переданий ГУР МО посольством США для забезпечення безпеки офіцерів військової розвідки? Підслідність НАБУ.

6. Загроза працівникам правоохоронних органів при виконанні ними обов'язків 24 листопада у Києві, погрози та напад на капітана поліції Васенкова 8 грудня на блок-посту "Долина" — це стаття 345 кримінального кодексу, слідчий зобов'язаний відкрити провадження. Максимальне покарання — позбавлення волі до 5 років. Підслідність ДБР.

7. Чи могли контакти можливого громадянина РФ Гогілашвілі, тісно пов'язаного з депутатом Держдуми РФ Ніколаєм Валуєвим, який водночас проживає разом із помічником президента України та начальником ГУР МО призвести до витоку секретної інформації на користь іноземних держав? Чи правда начальнику ГУР МО не було де жити на час ремонту в його квартирі, і він міг переїхати тільки до будинку Стрелковського до Гогілашвілі? Якою інформацією ділився при цьому Буданов із Гогілашвілі? Підслідність СБУ.

8. Помічник президента Марія Левченко, яка постійно перебуває в кабінеті президента і має доступ до найвищих секретів держави, не є державним службовцем та не зрозуміло, чи має допуску до державної таємниці. Левченко є співробітником приватної компанії "Квартал 95", де отримує зарплату. Як можна довіряти секрети держави приватній особі, яка не пов'язана жодними зобов'язаннями? За це має відповідати усі керівництво офісу президента. Підслідність СБУ.

Президент Зеленський, сам Гогілашвілі та його піар-служби вкотре мовчать і не відповідають журналістам на запити. Що ж, доведеться змушувати владу під час війни за такі вчинки нести відповідальність.

Читайте також
Занепад лівацьких медіа та їхній вплив: аналіз сучасних тенденцій і скандалів
Опінії
Чому наші рубежі оборони стають прохідними дворами?
Опінії
Мобілізація — політична проблема, а проблеми з мобілізацією теж політичні
Опінії
Кінець нафтової імперії Ігоря Коломойського
Опінії
Демократія — це влада народу, а не «аристократії» чи «иліти»
Опінії
Угода століття
Опінії