Created with Sketch.

Адвокати Мамая змусили суд перевести засідання у закритий режим

02.03.2023, 16:00

Олександр Федорович не хоче, аби громадськість знала про справжню сутність його антидержавницької діяльності.

Як вдалося з'ясувати, після оголошення о 14:55 технічної перерви через поганий стан обвинуваченої Ольги Кубай до слуг Фемід звернулися адвокати.

Вони поскаржилися на те, що деякі Telegram-канали нашого міста наживо висвітлюють засідання і нібито (увага!) «можуть розповсюдити інформацію про особисте життя прибиральниць».

Станом на цю мить відомо, що on-line трансляцію з незрозумілих причин усе ж таки відновлено; Мамаю не вдалося приховати власні гріхи від Полтавської громади.

Всі присутні у залі засідань обвинувачені попросили суд затвердити угоди про визнання невинуватості.

Показово, але вітчизняні судді пристали на слова адвокатів, у зв'язку із чим засідання тепер переходить у закритий режим без відеотрансляції.

Колегія суддів уже вийшла до нарадчої кімнати, тому очевидно, що за кілька хвилин має бути оголошено вирок.

Полтавці відверто сподіваються й очікують, що попри укладені угоди з судом, вітчизняна Феміда буде справедливою до "каґалу Мамая" і не стане з ним панькатися.

А проте, "Останній Бастіон" інформує читачів про те, що сьогодні, 2 березня, у Вищому антикорупційному суді розпочалося судове засідання у справі "домогосподарок Мамая", яке розслідувало НАБУ.


Нагадаємо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру міському голові Полтави Олександру Мамаю у розтраті майна. Йому вручили обвинувальний акт і скерували його до суду.

За версією обвинувачення, міський голова Полтави Олександр Мамай у змові з директоркою комунальної організації «Інститут розвитку міста» Тетяною Татаріною та бухгалтеркою ІРМ Оксаною Шпіньовою влаштували на роботу в підприємство Ольгу Кубай та Валентину Кропивну.

Фактично вони не виконували ніякої роботи на підприємстві, а прибирали та готували їжу за місцями проживання Олександра Мамая та матері його дітей Олени Кнуренко, тобто були домогосподарками.

За це вони отримували заробітну плату від КО «Інститут розвитку міста», а до табелів обліку використання робочого часу вносилися недостовірні відомості.

Таким чином, місцевому бюджету було завдано збитків у сумі 571 862 грн, які були виплачені як зарплатня Кубай та Кропивні.

Як стало відомо з ухвали Вищого антикорупційного суду від 22 лютого 2023 року у кримінальному провадженні № 42021172060000202: Олександр Мамай, Тетяна Татаріна, Оксана Шпіньова, Ольга Кубай та Валентина Кропивка визнали свою вину та підписали угоди про визнання винуватості.

Читайте також
Демократи вимагають розслідування щодо «летючого палацу» від Катару для Трампа
Світ
НАБУ прийшли з обшуками до командування Нацгвардії
Кримінал
ДБР затримало заступника ректора Національної академії ДПСУ
Кримінал
САП вимагає конфіскації елітної квартири у родини міністра агрополітики
Політика
Екскерівник Харківського ТЦК Артем Тебесов записав автівки за 4,8 млн грн на родичів
Кримінал
Слідство щодо ексзаступника голови Офісу президента Смирнова завершено
Кримінал