Created with Sketch.

Американська «курятина з пробірки» виходить на міжнародний ринок

07.12.2020, 11:26
Фото: The Conversation

Державне агентство з продовольства Сінгапуру видало дозвіл на продаж штучного м’яса від американської компанії "Eat Just".

Йдеться про курятину, яку створили у лабораторних умовах спеціально для серійного виробництва наґґетсів, поінформувало видання "The New York Times".

Наразі відомо, що спершу штучне м'ясо під брендом "Good Meat" з’явиться у закладах громадського харчування острівної азійської країни, а згодом — у продовольчих крамницях.

«Це історичний момент у системі харчування. Ми їмо м'ясо тисячі років і кожен раз, коли ми їли його, нам доводилося вбивати тварину — до цього часу. Нарешті можна зупинити вбивство невинних звірів», — прокоментував подію виконавчий директор корпорації "Eat Just" Джош Тетрік.

За його словами, щоби створити курятину у пробірці, біоінженери взяли клітини птахів шляхом біопсії, а потім культивували їх у біореакторах, з’єднавши з запатентованою сумішшю білків, амінокислот, мінералів, цукрів, солей та інших поживних речовин.

«Наш продукт за своєю поживністю не поступається звичайному м’ясу. Проте у нього є перевага, яка полягає в тому, що при виробництві не використовують антибіотики. Це важливо й для людського здоров'я», — зазначив Джош Тетрік.

Як вважає виконавчий директор корпорації "Eat Just", культивована у лабораторії курятина буде коштувати дорожче за звичайне м’ясо, але зі збільшенням обсягів виробництва планується знизити ціни.

Читайте також
Спадок «Конкорду»: здійснено тестові польоти надзвукового літака
Життя
Молоді та амбітні
Життя
Пошукова система SearchGPT кидає виклик Google
Життя
Американські зброярі випробували на публіці робот-танк
Світ
Сонцемобіль Aptera для арабських емірів
Життя
Українські школярі перемогли у технологічному хакатоні Teens in AI
Життя