Created with Sketch.

Американські прокурори планують відібрати нерухомість в олігарха Коломойського

31.12.2020, 10:32
Фото: 24 канал

У власника фінансово-промислової групи "Приват" Ігоря Коломойського конфіскують майно, незаконно придбане у штатах Огайо, Кентуккі та Техас.

Відповідну інформацію напередодні ввечері оприлюднили на офіційному сайті Департаменту юстиції США посилаючися на результати досудового слідства.

Олігарху вже висунуто звинувачення у купівлі нерухомості за привласнені кошти з активів націоналізованого "ПриватБанку"; шахрайськими оборудками займалися співробітники компанії "Optima Management Group".

«Між 2008 і 2016 роками Ігор Коломойський спільно зі своїм партнером Геннадієм Боголюбовим незаконно отримали позики та кредитні лінії; частину вторгованих коштів на суму понад 60 мільйонів доларів вони відмивали через рахунки фіктивних компаній-підрозділів в офісі "ПриватБанку" на Кіпрі, перш ніж акумулювати їх в американську нерухомість», — йдеться у заяві Департаменту юстиції США.

Коломойський і Боголюбов змогли придбати багатоповерхову офісну будівлю "55 Public Square" у Клівленді (Огайо), хмарочос "PNC Plaza" у Луїсвіллі (Кентуккі) та колишню штаб-квартиру корпорації "CompuCom" у Далласі (Техас), які тепер підлягають конфіскації у судовому порядку.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", владні кола США натякнули, що вимагають від Володимира Зеленського викинути з України олігарха Коломойського і всіляко від нього відмежуватися.

Читайте також
Син Трампа звинуватив американські медіа у мовчанні про вбивство українки
Кримінал
США змінили правила видачі віз: українці тепер можуть подавати документи лише у Польщі
Політика
У Пентагоні обурені зміною назви міністерства
Політика
Спецпідрозділ ВМС США під час провальної місії 2019 року вбив мирних північнокорейців
Політика
Син Трампа несподівано став мільярдером
Політика
Між Трампом й демократами з Іллінойсу розгорівся скандал
Світ