Обдарований спортсмен залишиться на батьківщині. Все тому, що має виконувати пункти укладеного контракту із World Wrestling Entertainment.
Такі відомості із посиланням на заяву агента Ґейбла Стівсона оприлюднило спеціалізоване видання SE.Scoops. Зазначається, що угоду із керівництвом WWE борець-важковаговик уклав 2021 року після здобуття чемпіонського титулу на Олімпійських іграх у Токіо.
Станом на тепер, власнику золотої медалі 23-річному Стівсону фактично заборонили навіть брати участь у відборі, який здійснює олімпійська збірна США. Обдарований спортсмен, названий на честь легендарного американського борця й тренера Дена Ґейбла, зосереджений на рестлер-шоу із постановчими боями.
У 2023 році тріумфатор Токійських ігор-2020 повернувся на килим і, впевнено вигравши Відкритий чемпіонат США та відбірковий турнір за місце у збірній країни, мав виступити на ліцензійному чемпіонаті світу у Белграді, але туди не поїхав. І тоді, і зараз замість того, щоби завойовувати нові титули, олімпійський чемпіон змушений дотримуватись договору із WWE, розважаючи натовпи глядачів.
У багатьох американців рішення Стівсона перервати кар'єру борця у 21 рік викликало засудження. Ось, що про це, зокрема, сказав олімпійський чемпіон 2008 року, володар поясу UFC пан Генрі Сехудо:
«Такі хлопці, як Ґейбл Стівсон, шкодуватимуть, що віддали найкращі роки своєї молодості у гонитві за розвагами та грошима. Я не бачив більш рухливого і швидкого важкоатлета. Думаю, цей парубок міг би зробити виняткову кар'єру у боротьбі, міг би вдруге перемогти на Олімпіаді. Але вчинив безглуздо, і тепер WWE не дозволяє йому брати участь в олімпійському відборі».
Хто з американців виступить у Парижі, стане відомо вже цього тижня. Головний претендент на участь в іграх у вазі до 125 кг — Мейсон Перріс, який минулого сезону боровся на чемпіонаті світу у Белграді, посівши місце Ґейбла Стівсона, поступившись йому ж у фіналі національного відбіркового турніру.
Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла читачам про те, що дозвіл росіянам і білорусам змагатися під нейтральним прапором «суперечить багатогранній ізоляції цих країн». На цьому наголосили в Європейському парламенті.