Created with Sketch.

Американський супутник уперше показав зміну пір року на Землі

31.03.2024, 19:08
Фото: Space.com

Раніше перехід зими у весну, а осені в зиму не вдавалося зазнімкувати із земної орбіти через рухливість супутників. Нині ситуація змінилася.

Національне управління океанічних та атмосферних досліджень США (NOAA) випустило відео, яке складено із фото поверхні нашої планети. Зазначається. що їх щодня протягом минулого року зробили за допомогою супутника NOAA GOES-East.

У 23-секундному ролику вмістили до 365 зображень Землі, які отримав супутник, що знаходиться на геостаціонарній орбіті. За словами американських дослідників космосу, пристрій фіксує більшу частину північної кулі, а саме терен на захід від лінії Ґринвіча до Скелястих гір у США включно із Карибським басейном.

«Нам вдалося створити високошвидкісне відео, поєднавши знімки земної поверхні на висоті понад 35 000 кілометрів над екватором, зроблені щодня протягом минулого року. Оскільки супутник GOES-East обертається по орбіті з тією ж швидкістю, з якою обертається Земля, він постійно спостерігає за тими самими регіонами, відстежуючи так званий кордон, що розділяє ніч і день, зиму і весну, літо і осінь на Землі», — прокоментували американські науковці.

Як і годиться, «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що  РФ має на земній орбіті супутники-носії зброї . Упродовж двох минулих років Кремлю вдалося розмістити. Додайте в космосі низку об’єктів, які мають усі характеристики зброї.

Читайте також
Швейцарські науковці розробили метод виявлення токсинів у стічних водах
Світ
Власник OpenAI пророкує досягнення технологічної сингулярності вже у 2025 році
Життя
«Зелена електроенергія» — глобальна містифікація
Життя
Сонячний зонд «Parker» встановив рекорд у космосі
Життя
На Запоріжжі випробували вітчизняні наземні дрони «Махно»
Війна
Американські науковці розробили «розумний пластир»
Життя