Created with Sketch.

Азербайджан надасть Україні керовані авіабомби QFAB-250 LG для Су-25

02 серпня, 15:27

Кремль лютує

Підтримка Азербайджаном України у війні з московією може бути набагато серйознішою, ніж повідомляється офіційно. Попередньо, Баку постачає Києву керовані авіабомби QFAB-250 LG.

QFAB-250 LG призначена для використання штурмовиками "Су-25". Азербайджан активно застосовував ці бомби в ході останньої війни за Карабах. Вони дозволяють вражати цілі на дистанції до 12 кілометрів від точки скидання з відхиленням лише до 10 метрів, тобто йдеться про високоточне озброєння.

За допомогою даних бомб українська авіація мала можливість виконувати бойові операції, перебуваючи при цьому поза зоною ураження російських ПЗРК та ЗРК малої дальності.

Цей фугасний боєприпас із лазерним наведенням загальною вагою 270 кг QFAB-250 LG - одна з останніх спільних розробок Азербайджану та Туреччини. За замовчуванням він використовується штурмовиками Су-25, але може застосовуватися і іншими радянськими літаками.

Наведення та цілевказівка може здійснюватися за допомогою ударного безпілотника Bayraktar TB2, який є на озброєнні української армії.

Читайте також
Україна отримала 50 бронеавтомобілів Kirpi турецького виробництва
Війна
Держдеп США дозволив продати Німеччині винищувачі F-35
Світ
Україні хочуть передати понад 20 HIMARSів, – Пентагон
Війна
Іспанія передасть Україні 10 танків Leopard 2A4 і 20 БТР M113 – Infodefensa
Війна
У Москви залишилося ще понад 2 тисячі старих ракет
Війна
Туреччина випробувала у Чорному морі мобільну керовану ракетну систему
Світ