Created with Sketch.

Азербайджан надасть Україні керовані авіабомби QFAB-250 LG для Су-25

02 серпня, 15:27

Кремль лютує

Підтримка Азербайджаном України у війні з московією може бути набагато серйознішою, ніж повідомляється офіційно. Попередньо, Баку постачає Києву керовані авіабомби QFAB-250 LG.

QFAB-250 LG призначена для використання штурмовиками "Су-25". Азербайджан активно застосовував ці бомби в ході останньої війни за Карабах. Вони дозволяють вражати цілі на дистанції до 12 кілометрів від точки скидання з відхиленням лише до 10 метрів, тобто йдеться про високоточне озброєння.

За допомогою даних бомб українська авіація мала можливість виконувати бойові операції, перебуваючи при цьому поза зоною ураження російських ПЗРК та ЗРК малої дальності.

Цей фугасний боєприпас із лазерним наведенням загальною вагою 270 кг QFAB-250 LG - одна з останніх спільних розробок Азербайджану та Туреччини. За замовчуванням він використовується штурмовиками Су-25, але може застосовуватися і іншими радянськими літаками.

Наведення та цілевказівка може здійснюватися за допомогою ударного безпілотника Bayraktar TB2, який є на озброєнні української армії.

Читайте також
Затрофеєна машина уже в лавах ЗСУ
Війна
Турецький безпілотний винищувач з українськими двигунами вперше відірвався від землі
Світ
Зброя судного дня. Пентагон презентував новітній бомбардувальник-невидимку
Світ
Скільки живе безпілотник на полі бою в Україні
Війна
Велика Британія підготувала 10 українських екіпажів для гелікоптерів Sea King
Війна
Гроші не пахнуть. Ізраїль постачає обладнання для іранських дронів Mohajer-6
Війна