Created with Sketch.

Азербайджан надасть Україні керовані авіабомби QFAB-250 LG для Су-25

02.08.2022, 15:27

Кремль лютує

Підтримка Азербайджаном України у війні з московією може бути набагато серйознішою, ніж повідомляється офіційно. Попередньо, Баку постачає Києву керовані авіабомби QFAB-250 LG.

QFAB-250 LG призначена для використання штурмовиками "Су-25". Азербайджан активно застосовував ці бомби в ході останньої війни за Карабах. Вони дозволяють вражати цілі на дистанції до 12 кілометрів від точки скидання з відхиленням лише до 10 метрів, тобто йдеться про високоточне озброєння.

За допомогою даних бомб українська авіація мала можливість виконувати бойові операції, перебуваючи при цьому поза зоною ураження російських ПЗРК та ЗРК малої дальності.

Цей фугасний боєприпас із лазерним наведенням загальною вагою 270 кг QFAB-250 LG - одна з останніх спільних розробок Азербайджану та Туреччини. За замовчуванням він використовується штурмовиками Су-25, але може застосовуватися і іншими радянськими літаками.

Наведення та цілевказівка може здійснюватися за допомогою ударного безпілотника Bayraktar TB2, який є на озброєнні української армії.

Читайте також
США можуть передати Україні ракети ATACMS. Але є нюанси
Світ
США та Німеччина наразі обговорюють питання передачі Україні далекобійних ракет ATACMS і Taurus
Війна
Борис Джонсон закликав Захід не зволікати і терміново надати Україні військову допомогу
Війна
«Леопарди» тепер вагома складова танкового парку ЗСУ
Блоги
Фінляндські підприємці готові виробляти панцерники «Patria» в Україні
Війна
Знищення Ка-52 поблизу Роботине — ймовірно перша демонстрація шведського ПЗРК RBS-70 в дії
Війна