Created with Sketch.

Британія планує передати Україні дрони зі штучним інтелектом

20.02.2024, 16:17

Вони матимуть змогу збиратися в рій та одночасно атакувати російські цілі

Велика Британія разом із союзниками планує озброїти Україну тисячами безпілотників, які працюватимуть на основі штучного інтелекту.

Про це повідомляє видання Bloomberg.

Одна з особливостей таких дронів у тому, що вони матимуть змогу збиратися в рій та одночасно атакувати російські цілі. При цьому оператори не муситимуть керувати кожним окремим апаратом.

«Західні військові планувальники, які розробляють цю технологію, вважають, що вона може дозволити Україні придушити певні російські позиції за допомогою безпілотних апаратів», – пише видання.

За словами джерел, безпілотники можуть бути відправлені в Україну протягом декількох місяців. Втім, ці терміни можуть бути порушені.

Співрозмовники видання також додали, що хоча нові можливості безпілотників не замінять нагальну потребу в снарядах, вони можуть допомогти частково пом’якшити цю нестачу і створити нову динаміку на полі бою.

Читайте також
NVIDIA інвестує в Nokia 1 млрд доларів для розвитку штучного інтелекту
Світ
SpaceX вивела на орбіту вже 10 тисяч супутників Starlink
Світ
Вчені створили перший у світі комп’ютер без кремнію з матеріалів товщиною в один атом
Життя
Кінець батарейкам: «чудо-матеріал» обіцяє живити все навколо
Новини
Вчені довели, що звичайний Wi-Fi-роутер можна перетворити на систему спостереження
Світ
Україна може отримати екраноплани з дальністю 5000 км: що вміють ці дрони
Війна