Created with Sketch.

Чергова хуцпа Зеленського

05 березня, 09:21

Подоляк прокоментував зупинку військової допомоги: Україна вміє адаптуватися до таких ситуацій.

«Стосовно постачання зброї… Перш за все, потрібно оцінити, які саме програми перестануть функціонувати. З урахуванням того факту, що багато програм вже були на стадії завершення. Не слід забувати, що є програми, затверджені Конгресом, і це особлива юридична процедура…».

Про це написав радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк.

«По-друге, потрібно оцінити можливості закупівлі чи отримання в європейських партнерів, насамперед аналогів. Тим паче, що програми заміщення вже працюють…

По-третє, не забуваємо також, що Україна вже мала досвід тривалого припинення програм військової підтримки з боку США та вміє адаптуватися до таких ситуацій…

Тож ми проводимо ретельний аудит того, що маємо, що можна виробити в рамках партнерських співпраць, що можна замістити. Щось шукаємо на комерційних ринках. Спілкуємося з європейськими партнерами. Ну і все ж таки не оминаємо можливість перемовин з нашими американськими партнерами», - підсумував Подоляк.

Нагадаємо, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп оголосив про замороження усієї міжнародної допомоги. 

Про це він заявив під час виступу у Конгресі.

«Я оголошую про заморозку усіх федеральних наймів та замороження усіх нових федеральних регуляцій і замороження усієї міжнародної допомоги», – сказав він.

Крім того, Америка виходить з угоди про клімат. Трамп назвав цю угоду «зеленим шахрайством».

«Це вартувало США трильйони доларів», – додав президент.

Сполучені Штати Америки заборонили Великій Британії ділитися з Україною розвідувальною інформацією з Вашингтона в рамках «відмови від підтримки» України.

Про це повідомляє Daily Mail.

Так, усі розвідувальні служби та військові установи Великої Британії отримали наказ, який прямо забороняє передачу розвідувальних даних, отриманих у США, раніше відомих як «Rel UKR» – скорочення від «Releasable to Ukraine» (Випускається в Україні – «Главком»). Від початку війни три роки тому Велика Британія та інші західні партнери у сфері безпеки, такі як Австралія та Нова Зеландія, ділилися з Україною такими знаннями.

Заборона зачіпає такі організації, як британський Королівський військово-морський контррозвідувальний центр (GCHQ), шпигунські агентства та розвідувальні підрозділи Міністерства оборони.

Експерт з військової розвідки Британії Філ Інгрем розповів про це в інтерв'ю: «Вказівка Сполучених Штатів заборонити союзникам ділитися з Україною розвідувальними даними, отриманими в США, – це те, чого я очікував. США будуть жорстко контролювати передачу своїх розвідувальних даних Україні через агентства, що базуються в Києві».

Критики припускають, що будь-яке довгострокове заморожування скоріше продовжить війну. Очікується, що це «заохотить Кремль» використовувати запаси зброї та боєприпасів, яких «стає менше у Києві», і розпочати нову спробу захоплення нових територій.

4 березня з'явилася інформація про те, що президент США Дональд Трамп наказав призупинити всю військову допомогу Україні. Це в першу чергу торкнеться ракет до ППО та боєприпасів.

Та заява, яку широко поширювали в іноземних медіа, не знаходила підтвердження у всіх європейських лідерів. 

Наприклад, глава польського уряду Дональд Туск підтвердив, що інформація про призупинення військової допомоги США для України правдива, а робота хабу з надання військової допомоги Україні зупинилася.


Як вміють зелені орохаміі адаптуватися до припинення поставок озброєння українці наочно побачили восени 2023 року. Коли, під час успішного контрнаступу, радикальні і ліберальні сіоністи США раптово припинили постачання зброї Збройним Силам України, а зелені орохаміі безпорадно розводили руками. То ж радимо військовозобов'язаному Подоляку разом із агентом Зіною та чотирижди ухилянтом Буратіною йти до ТЦК і там доказувати свою адаптивну адаптивність.

Бо язиком молоти не шанці копати, правда, Мишко?

Читайте також
Вручення повісток, кур’єри та покарання ухилянтам
Війна
Чому Україні зарано відкривати експорт зброї
Опінії
Тупість чи ейджизм? Коли молодість — не перевага
Опінії
Велика Британія змінила ядерну доктрину
Світ
ТЦК як символ навали понаїхавших жлобів: загроза корінній громаді
Опінії
Чому ми досі беззахисні перед російськими ударами?
Опінії