З жовтня до 6 листопада на фронт було поставлено 100 000 бракованих мін. Ціна безвідповідальності — ЖИТТЯ сотень наших героїв-воїнів
24 000 000 000 грн. (Так, мільярда).
Це ціна диверсії, саботажу, крадіжки?
Яка ціна цієї безвідповідальності?
Зараз Ви самі назвете, що це і порахуєте ціну.
Отже. Історія. «Вигадана».
Лінія зіткнення, нуль. Умовно північна околиця п. Липці Харківської області. Взводний опорний пункт однієї з наших бригад. Умовно 2 відділення, 15 людей наших бійців.
Атака орків, людей 30
Наші дають координати мінометної батареї, позиції орків дорозвідані дронами, пристрелені. Нині наші навалять їм 120-ми. (МП 120, міномет. Надійна штука. Вага міни 16 кг. Дальність стрільби від 400 м до 7 км. Бокове відхилення до 12 метрів, по серединне по дальності 28).
Мінометники б'ють. Один постріл «плювок" на 20 м, другий — не розірвалася, третій — переліт 150 м, четвертий — застрягла у стволі.
Орки не вірять своєму щастю, атакують і займають ВОП.
Наші з 3 (умовно) 200-ми та 8 (умовно) 300-ми відходять...
Саме цей приклад — моя вигадка.
24 мільярди гривень держава виділила на виробництво мін українському заводу Мінстратегрому, замовника Міністерства оборони України. З жовтня до 6 листопада (я цю дату знайшов) на фронт було поставлено 100 000 бракованих мін.
Поки не було розслідування журналіста Юрія Бутусова Юрій Бутусов та інших журналістів, справа не була розголошена.
Створено комісію...
З... фахівців міноборони та мінстратегпрому.
Кажуть чи то неякісний порох, чи то поганий "заряд", чи то неякісний тротил.
Отже. Ціна? 24 млрд. гривень?
Ні.
Бо ціна цієї безвідповідальності — ЖИТТЯ сотень наших героїв-воїнів, які загинули виключно тому, що не було вогневої підтримки мінометників через браковані міни.
Умовно поставте конкретних чиновників (вони ж є. З прізвищами!!!) державних службовців на Софіївську площу у Києві. У клітку поставте. І бережіть. Від громадян України. Від сімей загиблих бійців. Інакше розірвуть.