Created with Sketch.

ЦВК вирішило перевірити систему Державного реєстру виборців

15.09.2023, 07:28

Зеленський та Єрмак хочуть закріпити за собою узурповану ними владу.

Центральна виборча комісія "тестово" перевірить систему Державного реєстру виборців.

Про це йдеться на сайті ЦВК, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Функціонування АІКС Реєстру припинили 24 лютого 2022 року на час дії воєнного стану для захисту цілісності бази даних тощо.

Водночас через нові загрози Комісія заявила, що приділяє увагу питанню кіберзахисту та технологічній модернізації.

"Тож у Комісії була проведена оптимізація інформаційно-комунікаційної інфраструктури, зокрема й щодо АІКС ДРВ, стосовно інфраструктури, доступу, віртуалізації і систем резервного копіювання, а також кіберзахисту. Це дало змогу сформувати єдиний центр відповідальності за підтримку функціонування та розвитку інформаційно-комунікаційної інфраструктури та реалізувати цілісний системний підхід до забезпечення кібербезпеки ЦВК, а також забезпечити захист від кіберзагроз навмисного або випадкового характеру і контроль за доступом, внесенням змін до інформаційних систем, зокрема АІКС Реєстру", - пояснили у Центрвиборчкомі.

"Відтак Комісія під час сьогоднішнього засідання ухвалила рішення ввести АІКС ДРВ у тестову експлуатацію. Експлуатація має технологічний характер та не передбачає будь-якої обробки персональних даних виборців", - зазначили у ЦВК.


"Останній Бастіон" нагадує читачам, що Центральна виборча комісія (ЦВК) затвердила орієнтовний обсяг видатків на президентські вибори та вибори народних депутатів у 2024 році.

Орієнтовний обсяг видатків, необхідних для проведення виборів президента України на 2024 рік, склав понад 5,4 млрд грн.

Проведення виборів народних депутатів України у 2024 році коштуватиме державі понад 3,7 млрд грн.

У разі, якщо Верховна Рада ухвалить відповідний закон, у 2024 році відбудуться президентські вибори, на яких обов'язково балотуватиметься і Володимир Зеленський.

Про це він сам заявив в ексклюзивному інтерв'ю для провідного португальського суспільного мовника "Rádio e Televisão de Portugal".

Зеленський не тільки переконує наших західних колег-журналістів у тому, що знову кандидуватиме у президенти, скільки промацує настрої українського суспільства з приводу потенційного можливого волевиявлення.

У годинній розмові з пропагандисткою "1+1" Наталею Мосейчук "найвеличніший лідор світу" прямо заявив, що західні партнери мають проспонсорувати волевиявлення українців.

Ціна питання, за словами Зеленського, – орієнтовно 5 мільярдів, але водночас він не уточнив у гривнях, доларах, євро, юанях чи рублях.

«Я сказав, якщо ви [тобто, американці з європейцями – прим. ред.] готові дати мені 5 млрд, бо я не людина, яка займається бруківкою, і не зможу просто забрати із бюджету 5 млрд. Мені здається, саме така сума потрібна для виборів у звичайний час, а у воєнний – я не знаю, яка це сума», – повідомив Зеленський.

За його словами, під час нещодавньої зустрічі з американським сенатором від Республіканської партії Ліндсі Ґремом пояснив, що вибори можуть відбутися лише, якщо США та Європа дадуть Україні для цього фінансову підтримку:

«Проводити у кредит вибори я не буду, забирати гроші від зброї та давати їх на вибори також не буду. І це передбачено законодавством. Тому я йому сказав».

Зеленський наголосив, що якщо буде фінансова підтримка, якщо депутати Верховної Ради IX скликання зрозуміють, що Україні треба це зробити, – тоді необхідно все ж змінити законодавство:

«Але, найголовніше – давайте ризикувати тоді разом. Спостерігачі повинні бути в окопах. Я йому сказав, на передову ми маємо відправити спостерігачів, щоб наші вибори були легітимними для всього світу. Це абсолютно справедливо».

Сенатор Ліндсі Грем сказав у відповідь сказав, що готовий закликати партнерів надати Україні фінанси на технічну підтримку для проведення таких виборів.

“Розумію, що український парламент має схвалити це, і умови безпеки для проведення виборів будуть складними. Однак я не можу придумати кращої інвестиції для стабільності Європи, ніж допомогти Україні вижити як незалежній, самоврядній демократії, заснованій на верховенстві права. Я б закликав усіх союзників України допомогти надати їй фінансову та технічну допомогу для підтримки цих зусиль”, - йдеться у заяві сенатора Грема.

23 серпня у Києві сенатор США від Республіканської партії США Ліндсі Грем заявив, що вибори в Україні наступного року мають відбутися, навіть в умовах війни.

На його думку “вільні та чесні вибори, навіть під час нападу” на Україну, можуть продемонструвати, чи країна змінилась в питанні корупції.

Наступні президентські та парламентські вибори в Україні мали б відбутися 2024 року, але за законом, під час воєнного стану вибори не проводяться.

Але глава держави Андрій Єрмак та Володимир Зеленський вже дали старт виборчим перегонам.

В інтерв'ю телеканалу "Рада" в етері єдиного "Зелемарафону" голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що :

«Я зауважу, що Конституція не забороняє проведення виборів під час дії воєнного стану. Ця заборона міститься у Законі України "Про правовий режим воєнного стану". І тому конституційної заборони проводити вибори під час воєнного стану немає. Водночас нині нам необхідно дотримуватися балансу», – розтлумачив наміри Банкової спікер парламенту.

Руслан Стефанчук також наголосив, що до проведення виборів владі треба ухвалити якісь додаткові "важливі рішення" з приводу волевиявлення, яке "найближчим часом буде актуалізовано".

Глава держави Андрій Єрмак активно готується до чергових виборів, та хоче привести Володимира Оманського на другий преЗЕдентський термін.

Для цього Єрмак і Ко, заручившись підтримкою олігархічних засобів масової дезінформації, роблять все можливе, щоб єдиними джерелами дезінформації для українців стали "ЗелеМарафон" та російськомовний телеканал "FREEДОМ", що щедро фінансуються з бюджету.

Також в Україні було впроваджено систему фільтрації фішингових доменів, що призвело до того, що можна довільно блокувати будь-які сайти в Україні, особливо ті, які говорять правду про "Слуг неукраїнського народу", Володимира Оманського, то голову держави Андрія Єрмака.

Забезпечивши собі ексклюзивну медійну підтримку, Голова держави Андрій Єрмак та Володимир Зеленський, який грає роль президента України, вирушили у передвиборний тур регіонами України.

А СБУшники Василя Малюка зачищають для них медійне поле в Україні.

Читайте також
Спецслужби рф вербують поляків для дестабілізації перед виборами
Світ
Позаконституційний зрадник України Єрмак навів туману щодо виборів
Політика
Республіканці матимуть монобільшість у Сенаті США
Політика
Зеленськийєрмак готується до виборів
Позиція
Камала Херріс — кандидат путіна і Сі Цзіньпіна
Політика
Американську державну систему не переламає жодна особистість
Світ