Created with Sketch.

Демократія мусить бути озброєна і з ефективними механізмами самозахисту

27.08.2024, 07:17
Фото: Facebook

Співзасновник соціальних мереж vKontakte і Telegram цілком може бути агентом кремлівських спеціальних служб. Тому його перевіряють французи.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Щодо арешту Павла Дурова у Парижі й цілого пакету претензій до нього в Європи (співучасть у тяжких злочинах через механізми Telegram). Не знаю, чим закінчиться ця історія, але треба розуміти: демократія мусить бути озброєна і з ефективними механізмами самозахисту.

А Дуров і його Telegram реально відіграють деструктивну роль в інформаційному полі не лише України, а Європи у цілому. І, за свідченнями наших військових фахівців, Telegram створює реальну небезпеку на фронті, сприяючи виявленню позицій наших бійців.

Отже, обмеження чи й прикриття Telegram — це не питання свободи слова, але питання впливу спецслужб РФ на наші мізки!

Так, я особисто маю власний Telegram-канал і вкладаю чимало сил в його підтримку і розкрутку. Однак, якщо це все стане незаконним — чемно його знесу, бо що поробиш, інтереси нацбезпеки понад усе, тим більше під час війни.

І до речі про безпеку, процитую дещо із допису нашого бійця-айтішника, котрий загалом спеціалізується на «Big Data». На фронті Віталій Маліцький відлагоджує, налаштовує, калібрує дрони (ну, і застосовує їх проти ворога, звісно), хоча до 24.II.2024 ще й як хобі перекладав і озвучував українською хороші фільми із серіалами:

«Останні років 7 я перепрофілювався як спеціаліст із «Big Data», потім розширився до «Data Lakes» — це коли дані звалюються неструктуровано, а потім специ із «Big Data» розбирають ту неструктурованість і розкладають поличками. Результатом і буде «Big Data».

Найкращі спеціалісти із «Big Data» — це московити. Вони найпершими прожували цю тему і, попри те, шо при сталіні вони вважали кібернетику буржуазною наукою (насправді не вважали), вони методи «Big Data» застосовували ще до Лругої світової війни.

Зокрема, засновниця попередника «Big Data» у совєцькому союзі Настя Стрєлєцкая із книги Віктора Суворова «Контроль»; уся прослушка нічого не давала, ніхто із тої прослушки нічого не розумів. І Настасья вирішила викинути ту прослушку, а просто скласти дані у графіки:

А потім хто кого демонстративно ігнорує, хоча насправді є найліпшими дружбанами в житті — оце так працює «Big Data». Так, товаришка Настастья розплутала «заговор проти вождя пролетаріату» Іосіфа Сталіна.

...Встановлений на телефоні Telegram контролює весь пристрій, у тому числі, що прийшло від мене по Signal. Шо там прийшло, не так важливо — головне, це одна ниточка «Big Data».

«Big Data» так можна розмалювати повну картину стосунків клієнта, вона дасть повну панораму зв'язків. У дронерів на фронті зараз нова іграшка, — трофейна надбудова над операційною системою «DJI Mavic», називається «1001 прошивка» (навіть назва неправильна, бо це не прошивка, а надбудова над прошивкою).

І головне призначення «1001» — збір БігДати. Тому, я втомився розповідати, бо 90% дронерів реально довбодятли, для котрих дрон — магія і не знаю, як до них достукатися.

Там, де користуються «1001», — там позиції рясно посипається КАБами. Відтак і Telegram — його зроблять для вас суперзручним, суперлегким у користуванні, але головна ціль цього інструменту — збір «Big Data», а ви всі — «Data Lakes»; такі от справи».

Читайте також
WSJ: У Китаї обговорюють можливість продажу частини TikTok Ілону Маску
Світ
Суд США відмовився скасувати закон, який зобов’язує продати TikTok
Політика
Уряд Румунії вимагає від ЄС розслідувати роботу TikTok
Політика
У Саші Бєлово осіннє загострення
Політика
Як соцмережі впливають на психіку
Політика
Франція використовує проти Дурова «таємний кібер-закон» – Politico
Політика