Created with Sketch.

Допоки Зеленський язиком садить 1 мільярд дерев, японці здійснюють революцію.

25.09.2025, 10:16

Революцію у відновленні лісів.

Японія здійснює революцію у відновленні лісів за допомогою безпілотників з штучним інтелектом, які висаджують дерева значно швидше.

Про це повідомляє  Japandail.

Розроблені в Кіото, ці безпілотники використовують ШІ та LiDAR для оцінки стану ґрунту, після чого стратегічно розміщують біорозкладні капсули з насінням місцевих рослин та поживними речовинами.

Кожен безпілотник здатен висадити понад 300 капсул і покрити територію розміром із футбольне поле менш ніж за годину.

Працюючи у сонячних роях, вони адаптуються до змін рельєфу, досягаючи понад 80% проростання насіння під час початкових випробувань і суттєво прискорюючи відновлення екосистеми.

Допоки Зеленський язиком садить 1 мільярд дерев, японці здійснюють революцію. Революцію у відновленні лісів.

Стара приказка нагадує про те, що: - Язиком молоти, не ліси саджати.

Допоки пришелепкуватий в угарі щось вигадує, японці дивують весь світ.

Читайте також
Сельчук Байрактар: Ми рухаємося до темних віків
Політика
ChatGPT зможе сповіщати близьких про суїцидальні думки користувача
Світ
Китай випустив на вулиці міст роботів-андроїдів
Світ
«Битва Кінг-Конга проти Ґодзілли»: за що судяться Маск і Альтман
Політика
Надійна альтернатива літію
Світ
Американці сховали проєкт суперзброї в неприступний сейф
Політика