Сам Дмитро Тишлек живе у будинку партнера російського кримінального авторитета.
Заступник голови Національної поліції України Дмитро Тишлек користується нерухомістю та авто родини партнера очільника ростовського кримінального угрупування, а його дружина після початку російсько-української війни не позбулася російського громадянства.
Про це йдеться у розслідуванні Bihus.Info.
Дмитро Тишлек усе життя працює в системі МВС та Нацполіції. Заступником керівника Національної поліції він був призначений навесні 2023 року.
До того очолював столичний Департамент стратегічних розслідувань НП України, керував Департаментом захисту економіки в Дніпрі та Житомирі, а до російського вторгнення 2014 року — близько 10 років працював на рідній Донеччині.
Родина дружини, Олександри Балакай, орієнтовно в 2000-х переїхала на Ростовщину й отримала російське громадянство. При цьому російський паспорт самої дружини лишався чинним станом на літо цього року.
Теща Тишлека — Марія Балакай — до повномасштабного вторгнення відвідувала Тишлеків в Україні. Під час одного з таких візитів влітку 2018-го на неї була оформлена двокімнатна квартира в ЖК Новопечерські Липки в Києві. Одразу після оформлення теща виписала довіреність на дочку, передавши право розпоряджатися нерухомістю їй. І повернулася до московії.
Переїхавши до столиці у 2019 році, Тишлек користувався іншою нерухомістю. Щонайменше рік він мешкав у квартирі на 140 кв.м в елітному ЖК Французький квартал у центрі міста.
Квартира належала Юрію Голику, найбільш відомому як ідеолог проєкту «Велике будівництво».
Наразі з квартири Голика Тишлек уже з’їхав. Натомість у вересні-жовтні цього року був неодноразово помічений в одному із елітних котеджних містечок під Києвом. Вранці він виходив із будинку на 300 кв.м, записаному на жінку, на ім'я Наталья Нечепоренко (в документах звучить саме так – “Наталья”).
За даними джерел журналістів, навесні минулого року Тишлек виїжджав за кордон на автівці чоловіка Наталі Нечепоренко Віталія, а навесні цього року Нечепоренки виписували на Тишлека довіреності. Через півроку після цього на Наталью і оформили будинок.
Відомо, що у Віталія Нечепоренка є частка у бізнесі: йому належить 25% у ТОВ «Еліт лото», де таку ж частку має Андріан Родін, він же Андрєй Іманалі, він же «Полузвєрь» – ростовський кримінальний авторитет, який має дуже давні і дуже складні стосунки з поліцією. Іманалі прославився на початку 2000-х – як один із лідерів ростовського «ОПГ «Сельмаш».
Тоді його оголосили в розшук, спочатку федеральний, а потім і міжнародний, за підозрою у викраденні людей. Знайшли у Києві і видворили назад до московії, де Іманалі таки засудили до 7 років ув’язнення.
В 2019 році очільник кримінальної поліції В'ячеслав Аброськін заявив, що «Полузверя» виявили в Києві знову – на сходці в столичному ресторані. Тоді Аброськін обіцяв видворити Іманалі з країни, але натомість чомусь видалив свій пост про це із Фейсбуку.
«Останній Бастіон» нагадує читачам, що на керівні посади номінально державного АТ «Укргазвидобування» призначаються білоруси з громадянством США та громадяни Казахстану і Азербайджану, тісно пов'язані з «Газпромом» і росією.
Ці два кейси підтверджують, що наша Держава узурпована шайкою зайд і волоцюг, основною метою бурхливої діяльності яких є грабунок і знецінення цієї держави, що прямо впливає на економічну та національну безпеку і подальше існування самої держави.