Created with Sketch.

Ердоган відкрив другий фронт проти РФ

29 листопада, 12:30
Фото: Drive Ernesta

На теренах Сирії несподівано відновилися великі бойові дії проти проросійського узурпатора. Режим у Дамаску не був до цього підготовлений.

За лаштунками сцени відбувається щось цікаве, особливо навколо ресурсної федерації московії. Із падінням економіки (перш за все, дерев'яного рубля у співвідношення до долара та євро) Кремль нічого не в змозі нічого виправити, тому заморожувати вклади своїх кріпаків.

Поблизу Кьоніґсберґу (поки що під окупаційною назвою «Калінінград») кружляють кораблі та літаки-розвідники НАТО (росіяни чомусь скаржаться, але вже звикли). Окремо згадаємо про диверсію китайського судна «Yi Peng 3» у Балтійському морі.

Над цим кораблем зібралися чорні хмари (поки підозри): воно навмисно тягнуло якір по морському дну кілометрами, щоби пошкодити підводні кабелі між Фінляндією та Німеччиною та Швецією та Литвою. Кермував судном якийсь московит, що й не дивно.

Та найцікавіші події днями спалахнули як грім серед ясного неба у підчерев'ї РФ — на Близькому Сході. Путінський утриманець Башар аль-Асад отримав несподіваний наступ на контрольовані ним території у районі другого за розмірами та кількістю населення сирійського міста Алеппо, від тамтешніх повстанців.

Різні медіаресурси, особливо наближені до уряду Туреччини, повідомляють про ліквідацію кількох (понад десяток) російських солдатів, а також про захоплення у полон щонайменше одного росіянина (якийсь спецпризначенець). Несподівано раптове просування повстанчих стрімке, — до Алеппо залишилося 2,7 км.

Можна констатувати блискучу геополітичну комбінацію та початок «Великої гри», влаштованої турками й арабами сунітами проти шиїтської регіональної інверсії. Її суть, якщо поверхово глядіти на ситуацію, полягає у витісненні партнерів Ірану і РФ із Сирії.

Це добре, перш за все для нас, оскільки метушня у Сирії відкриває додатковий фронт і відвертає увагу Кремля від головного театру бойових дій, розпорошуючи власні сили й засоби. Тож віримо у Сили оборони України, допомагаємо нашим захисникам!

Читайте також
Малайзія збагачується від підсанкційної російської нафти
Економіка
КНР прагне запровадити свою монополію на Каспії
Економіка
В'єтнам обрав президентом бойового генерала
Світ
КНР узявся за видобуток власної нафти у Жовтому морі
Економіка
Китай купив собі Азербаджан
Політика
Тайвань вчиться боронитися за прикладом України
Світ