Created with Sketch.

Естонська компанія Operail допомагає РФ обходити санкції

22 січня, 08:23
Фото: Postimees

Приватизована транспортна бізнес-структура знову перевозить вантажі до ресурсної федерації. Московія скористалася естонською демократією.

Приголомшливі відомості виклав суспільний телерадіомовник балтійської держави Eesti Rahvusringhääling, передає «Останній Бастіон». Наголошується, що компанія «Operail» після приватизації відновила пов'язані із РФ перевезення, хоча раніше уряд у Таллінні це забороняв.

Керівництво естонської фірми стверджує, що «вся діяльність відбувається на законних підставах і про порушення санкцій не йдеться», але насправді відбріхується. Як тільки державна компанія «Operail», котра займалася вантажоперевезеннями залізницею, стала приватною, — то взялася за російські замовлення.

Дійсний міністр інфраструктури Естонії пан Владімір Свет лукаво переконує, що перевезення до росії здійснюються згідно із буквою закону. Але є ще й моральний бік питання, якого дотримується не кожен естонський підприємець, воліючи нажитися:

«Коли держава володіла компанією «Operail», то заборонила перевезення до РФ, і я вважаю, що це було правильно, оскільки за гроші платників податків вести товарообмін із країною-агресором ми не повинні. Якщо якийсь приватний бізнесмен хоче цим займатися, і закон цього не забороняє, а санкційний режим при цьому не порушується, — робити це можна».

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» сповіщала своїх читачів про те, що очільниця міста Нарви проти закриття естонсько-російського кордону. Соціал-демократка Катрі Райк не підтримує ініціативу опозиційних парламентарів з партії «Isamaa».

Читайте також
Ariston повертається на ринок країни-окупанта
Економіка
Росія витісняє ОАЕ з нафтового ринку Індії
Світ
Американські сіоністи фінансують ізраїльську машину геноциду
Світ
США домовляються із Німеччиною та рф про продаж «Північних потоків» – Correctiv
Війна
Частка США в світовому експорті озброєнь в останні роки зросла до 43% – SIPRI
Війна
Німецькі промисловці хочуть знову сісти на російську газову голку
Економіка