Created with Sketch.

Гендиректор «Лісів України» Болоховець отримав підозру у незаконному збагаченні

21 липня, 14:24

Керівника ДП «Ліси України» Юрія Болоховця затримано за підозрою в незаконному збагаченні на суму понад 7,9 млн гривень.

Про це повідомляє ДБР.

Під час досудового розслідування встановлено, що лише за один рік — 2021-й — він фактично став власником елітної нерухомості в центрі Києва, 8 земельних ділянок, вантажного автотранспорту, а також значно примножив грошові активи на банківських рахунках.

З метою приховати реальне джерело походження майна посадовець вдався до складної схеми легалізації, залучивши близьке оточення. Елітну квартиру на Печерську, вартістю понад 9 мільйонів гривень, було оформлено на його близького товариша, який фактично не мав стосунку до придбання. Усі переговори з продавцем, вибір об’єкта, укладання договорів і розрахунки проводила дружина підозрюваного, діючи від імені «номінального» власника.

Схожі дії були вжиті й щодо оформлення земельних ділянок та транспорту — використано підставних осіб та фіктивні договори. Більшість платежів здійснювались готівкою або з рахунків третіх осіб.

При цьому законні доходи посадовця не могли покрити навіть третину витрат, а підтверджену різницю між офіційними статками та реальними активами слідство оцінило у щонайменше 7 млн 925 тис. грн.

Посадовця затримано за підозрою у незаконному збагаченні (ст. 368-5 ККУ).

Читайте також
ДБР викрило посадовицю екоінспекції на незаконному збагаченні
Кримінал
Шахрайство у збірній. Як грабують і залякують глухих спортсменів
Позиція
В Україні квітне корупція при будівництві ветеранських просторів
Кримінал
Кому заважає Микола Закладний: схеми і жадібність у спорті для людей з інвалідністю
Позиція
ДБР затримало заступника начальника Львівського ТЦК Драпінського
Кримінал
Буковель: карпатський офшор для українських чиновників
Опінії