Created with Sketch.

Громадянська війна в Ємені: саудівська армія завдала удару по повстанцям-хуситам

22.03.2021, 09:42
Фото: Twitter

Військова коаліція під проводом Саудівської Аравії відновила нальоти на єменську столицю Сану, зайняту хуситськими бандформуваннями.

Про ракетно-бомбові удари повідомило видання "Al Jazeera", посилаючися на офіційну заяву саудівського міністерства оборони.

Керівництво хуситів уже назвало інцидент "перетином червоної лінії, за яку обов'язково буде помста", при цьому наступаючи на місто Мариб, що знаходиться під контролем законного уряду Ємену.

В Ер-Ріяді відповіли, що продовжать здійснювати подібні нальоти, аби завадити проіранським єменським силам обстрілювати з дронів саудівські нафтопереробні заводи та об'єкти цивільної інфраструктури.

Станом на цю мить ситуація у зоні конфлікту доволі напружена: хусити також намагаються поки безрезультатно захопити третє за чисельністю місто країни Таїз, змушуючи місцевих мешканців залишати власні домівки.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що загострення ситуації на території близькосхідної Єменської республіки може спровокувати черговий наплив нелегалів до країн Євросоюзу.

Читайте також
Віткофф поїхав до Швейцарії для переговорів з Іраном, — Axios
Війна
США та Іран уклали угоду — «Ізраїль» відмовився її виконувати
Війна
Стало відомо, де і коли Іран та США підпишуть мирну угоду
Війна
Трамп закликав «Ізраїль» утриматися від ударів по Лівану
Війна
Вашингтон і Тегеран ймовірно узгодили текст попередньої угоди – Axios
Війна
Єменські хусити оголосили блокаду Червоного моря
Війна