На Європу чекає нова міграційна криза — хвиля біженців сунутиме з Ємену

СВІТ
17 лютого, 11:26
На Європу чекає нова міграційна криза — хвиля біженців сунутиме з Ємену
Фото: Google

Загострення ситуації на території близькосхідної Єменської республіки може спровокувати черговий наплив нелегалів до країн Євросоюзу.

Таку інформацію оприлюднили журналісти видання "Reuters", посилаючися на офіційну заяву регіонального представництва Організації об'єднаних націй.

Однією з причин називають наступ збройних загонів повстанців-хуситів у напрямку багатотисячного міста Мариб.

Представники ООН в Ємені закликають антиурядові сили зупинити агресивні дії, оскільки населення міста складають переважно цивільні: жінки, діти та літні люди, котрі не мають чим чинити опір.

«Зараз лінія фактичного зіткнення сторін знаходиться за 30 кілометрів на захід від Марибу. Ситуація там близька до гуманітарної катастрофи: медикаментів немає, мешканцям бракує чистої води та їжі. Штурм міста може викликати невідворотні процеси — звідти тікатимуть сотні тисяч потенційних біженців; їхній шлях, імовірно, спрямовуватиметься до Європи. Ми закликаємо повстанців-хуситів і законний уряд зупинити воєнні дії, негайно розпочавши мирний діалог», — йдеться в офіційній заяві ООН.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що наприкінці минулого року сторони конфлікту в Ємені провели масштабний обмін полоненими.

Читайте також:
Туреччина висловлює свою жорстку реакцію проти нападів Ізраїлю та переслідувань у Палестині
вчора, 19:25
Наслідний саудівський принц Мугаммад ібн Салман розраховує на підтримку Джозефа Байдена у питанні відновлення відносин з Іраном.
29 квітня, 12:15
Останні тривожні події на Західному березі річки Йордан свідчать про недотримання Ізраїлем прав людини та демократичних свобод.
27 квітня, 10:27
Розрекламована ізраїльська протиповітряна оборона "Залізний купол" не змогла перехопити ракету, випущену з території сусідньої Сирії.
22 квітня, 12:56
Для досягнення мети політики цієї карликової держави ні з чим не рахуються.
11 квітня, 20:23
Єрусалимський окружний суд почав розгляд справи, порушеної прокуратурою Держави Ізраїль проти чинного прем'єр-міністра.
06 квітня, 10:23