На Європу чекає нова міграційна криза — хвиля біженців сунутиме з Ємену

СВІТ
17 лютого, 11:26
На Європу чекає нова міграційна криза — хвиля біженців сунутиме з Ємену
Фото: Google

Загострення ситуації на території близькосхідної Єменської республіки може спровокувати черговий наплив нелегалів до країн Євросоюзу.

Таку інформацію оприлюднили журналісти видання "Reuters", посилаючися на офіційну заяву регіонального представництва Організації об'єднаних націй.

Однією з причин називають наступ збройних загонів повстанців-хуситів у напрямку багатотисячного міста Мариб.

Представники ООН в Ємені закликають антиурядові сили зупинити агресивні дії, оскільки населення міста складають переважно цивільні: жінки, діти та літні люди, котрі не мають чим чинити опір.

«Зараз лінія фактичного зіткнення сторін знаходиться за 30 кілометрів на захід від Марибу. Ситуація там близька до гуманітарної катастрофи: медикаментів немає, мешканцям бракує чистої води та їжі. Штурм міста може викликати невідворотні процеси — звідти тікатимуть сотні тисяч потенційних біженців; їхній шлях, імовірно, спрямовуватиметься до Європи. Ми закликаємо повстанців-хуситів і законний уряд зупинити воєнні дії, негайно розпочавши мирний діалог», — йдеться в офіційній заяві ООН.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що наприкінці минулого року сторони конфлікту в Ємені провели масштабний обмін полоненими.

Читайте також:
Колапс банківської системи, спалах COVID-19 і вибух у порту Бейрута спонукали сотні медиків покинути рідний Ліван.
12.11.2020, 13:03
Представники єменського уряду і повстанці-хусити домовилися здійснити обмін заручниками та припинити на деякий час бойові дії.
18.09.2020, 10:38
Рух за національне визволення Палестини (ФАТХ) та Ісламський рух опору "Хамас" готові до спільних дій проти ізраїльської армії.
03.07.2020, 14:38
До українців застосовують ті ж критерії і методи, які застосовує прем'єр Ізраїлю щодо палестинців.
29.06.2020, 16:27
Спалах коронавірусу сильно вдарив по економічній спроможності британців мати елітні житла в Об'єднаних Арабських Еміратках.
29.06.2020, 14:32