Created with Sketch.

ГУ НКВД Полтавщини розробляє план «Барбароса» – джерело

11.07.2017, 14:08

ГУ НКВД Полтавщини розробляє план «Барбароса» – джерело

Заступник начальника керівника ГУ НКВД у Полтавській області Сергій Чиж отримав 150 тис. грн за подальше кришування незаконного видобутку піску. Гроші готівкою Чиж отримав у своєму кабінеті в суботу від представників конвертаційних центрів, що займаються незаконним видобуванням і збутом кварцового піску на території Чалівського лісництва у Полтавському районі. Про це «ОБ» повідомило інформоване джерело з правоохоронних кіл.

Сергій Чиж. Чекаємо від нього пояснення, де воно взяло крісло вартістю 8 тис. грн?

БІЛЬШЕ: Генерали піщаних кар’єрів: хто і як розкрадає надра Полтавщини

«Чижа, який представляється всім як начальник УВД за відпустки Беха в Одесі, дуже надихнула отримана сума. Настільки надихнула, що він навіть дав 30 тис. грн смотрящему за економічною діяльністю поліції Олегу Максимовичу, щоб той «активізував» дії поліції у співпраці з конвертаторами», – розповів інформатор.

Олег Максимович

ЧИТАЙТЕ: Недолюстрований Олег Максимович задекларувався: звернення до НАЗК

На виконання вказівок, із початку тижня були кинуті 3 оперативні групи поліції. Ті на службових автівках приїжджають до підприємств, що спеціалізуються на видобуванні піску і мають відповідні ліцензії, перешкоджаючи під різними приводами їх законній діяльності.

З-поміж виконавців, згадуваний у публікаціях «ОБ» превентивник без службового посвідчення Сергій Ковток, оперативні співробітники ГУ МВС.

В ТЕМУ: Беззаконня Нацполіції під куполом реформи: звернення до міжнародних організацій

Як зазначає джерело, в НКВД занепокоєні викривальними публікаціями нашого видання і провальними спробами незаконно ув’язнити головреда Геннадія Сікалова на 60 діб . Цитуємо: «була дана вказівка зає***ть «Бастіон» по повній».

Спеціально для НКВД нагадаємо, що після схожих погроз попросили екс-облпрокурора Яна Стрелюка. Із прокурора Полтавської області його «підвищили» до звичайного прокурора прокуратури одного з районів Києва, а згодом попросили повністю. Варто додати, що схожа доля очікує і так зване керівництво НКВД. Інформатор додає, що таке підґрунтя зріє, а серед звичайних робітників Нацполіції є велика кількість охочих наостанок дати їм (цитата: «під зад ногою»).

Як нам стало відомо, сьогодні Максимович засідає з засудженим за розкрадання земель державної власності Верещакою для «виріщення питань» і координації плану «Барбароса».

План «Барбароса» – напрацьований в НКВД план із захоплення всіх підприємств Полтавського району, що пов’язані з видобутком і продажом піску. План має прикрити всі точки видобутку й збуту піску і розв’язати руки конвертаційним центрам, що реалізують пісок, зокрема асфальтобудівній компанії, яка з роботами наближається до Полтави.

У зв’язку з вищевикладеним, видання через публікацію офіційно звертається до ГПУ, МВС, НАБУ, САП:

Перевірити надану інформацію з монополізації видобутку й продажу піску на користь окремих конвертаційних центрів за безпосередньої участі керівного складу ГУ НП у Полтавській області;

З’ясувати, розмір хабаря в сумі 150 тис. грн – це щомісячний, щотижневий чи щоденний платіж конвертаційних центрів у ГУ НП Полтавщини;

Перевірити інформацію про купівлю квартири в.о. начальника ГУ НП у Полтавській області Сергієм Чижем за адресою м. Полтава, вул. Колективна, 8. Для спрощення перевірки уточнюємо, що незадекларована Чижем квартира розташована в 2 під’їзді будинку. Під підїздом припаркований автомобіль Opel із номером «1000».

Провести службове розслідування щодо Григорія Верещаки за фактом уникнення покарання за вбивство людини, викрадення первинних документів із матеріалів слідчих справ;

Як пов’язане вимагання Верещакою 25 тис. доларів США за вирішення питання по кар’єру за тісної взаємодії з перевертнями в погонах, озвучене засновникам кар’єру;

Здійснити перевірку незаконного видобутку кварцового піску на території Чалівського лісництва у Полтавському районі;

Повідомити видання про ухвалені рішення у встановлений Законом термін.

Керівники ГУ НП у Полтавській області контролюють незаконну вирубку дубів на території Полтавської області. Тільки за останній місяць з області вивезено більше 3 тис. кубів дубу. Нанесені збитки становлять понад 2,5 млн доларів. Про це незабаром на «ОБ».

Читайте також
У Миргородському районі затримали порушника нерестової заборони
Полтава
Кременчуцькі корупціонери витратять 32 млн грн на реконструкцію комунального гуртожитку
Полтава
На Полтавщині у селян нарешті з'явився водогін
Полтава
Полтавщина у жалобі. На фронті поліг глобинець Богдан Власюга
Полтава
Градизький голова закликав Проніна і Кубракова відремонтувати стратегічну дорогу
Полтава
Градизька громада передала захисникам України партію дронів
Полтава