Created with Sketch.

Хочемо нового сезону серіалу "Слуга Народу"

04.08.2023, 10:23

Тому, Беня, давай наливай каву і починай інформаційно єбаш*ти Зелю.

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Якщо Олександр Дубінський організує таку ж масштабну інформаційну війну проти Зеленського-Єрмака, як було проти Порошенка - я з задоволенням підпишусь і буду дивитись.

Рекламувати не буду, але можу коментувати. Взагалі чекаю, щоб Коломойський включився, але він заліг як донна риба і не рятує своїх людей, коли їх мочать.

Взагалі я не радію коли діючий уряд щимить обшуками, справами навіть твоїх політичних опонентів. Тобто, "вау, як класно", таких емоцій не маю.

Зрозуміло, що Уряд діє не по закону, а просто використовуючи владу їбаш*ть тих хто критикує, з ким конфлікт. Своїх близьких не чіпають.

Якби діяв закон, сам Зеленський, Єрмак, Татаров і Ко давно би мотали строк на зоні.

Тому всі ці обшуки-арешти це дійсно політично мотивована розправа.

Навіть якщо розправа проти негативних людей, розправою це не перестає бути.

Тому, Беня, давай наливай каву і починай інформаційно єбаш*ти Зелю. Хочемо нового сезону серіалу "Слуга Народу"

Читайте також
«Іспанський сором»: Чалий — про дипломатичну ганьбу в США
Політика
Навіщо Єрмак ловив і впіймав Рубіо?
Політика
Як не загриміти за ґрати за бюст: інструкція для ізгоїв
Опінії
Верховна Рада підтримала закон про військового омбудсмана в першому читанні
Політика
Мародери при владі: як Мадяр змінив гнів на милість
Опінії
«Слуга народу» Колісник звалює з України
Політика