Created with Sketch.

Іран на прохання КНР озброює Росію

02.07.2023, 17:14
Фото: Xinhua

Авторитарний режим аятол de facto є китайською прокладкою, за яку наче у рятівне коло вчепилися росіяни, не бажаючи програвати війну.

Як стверджує вітчизняний військово-політичний оглядач групи "Інформаційний спротив" Олександр Коваленко, Іран розширив номенклатуру постачань озброєння до РФ.

За його словами, на жаль, Тегеран активно допомагає Москві переломити на користь агресорів ситуацію на фронті не тільки тисячами безпілотних літальних апаратів.

«Крім БПЛА типу "Mohajer-6", "Shahed-131", "Shahed-136", іранці постачають росіянам також: авіабомби "Ghaem-5", шоломи "NIJ II", бронежилети "Rouin-3", ПТРК "Dehlaviyeh". Підтверджується постачання 152-мм снарядів для Д-20 та 122-мм для Д-30. Питання: а посольство Ірану в Україні все ще працює?», – слушно запитує Олександр Коваленко.

Важливо розуміти, що за спиною іранського режиму аятол стоїть комуністичний Китай, якому вигідно через другі-треті руки підживлювати свого російського васала, який конає і ніяк не здохне.

Також медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як Париж вимагає від Тегерану перестати збагачуватися на смертях українців, постачаючи дрони Москві.

Отримані російськими окупантами 122-мм снаряди, які виготовлені цьогоріч в Ірані
Читайте також
Прогноз погоди на 6–12 жовтня 2025 року
Життя
Зелемський посилив контроль над грошима українців
Політика
Вилучення 10 копійок з обігу та нові правила перетину кордону
Політика
Понад 22 млрд гривень на розвиток країни: внесок платників Полтавщини до держбюджету
Економіка
Звіт ДБР за перше півріччя 2025 року
Кримінал
У Краматорську з-під конвою втекли російські полонені
Війна