Created with Sketch.

Каховське водосховище критично обміліло, риби майже не лишилося

21.01.2023, 15:30

Російська воєнно-терористична присутність на Півдні України спричинила природне лихо, вирішувати яке будемо десятиліттями після перемоги.

Свідченням екологічних злочинів окупантів є рекордне обміління річки Дніпро, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Запоріжжя.Інфо".

Як з'ясувалося, тепла погода і відсутність опадів сприяють масштабній катастрофі, котра набирає обертів, адже Каховське водосховище щодня втрачає дорогоцінні ресурси.

Станом на цю мить в акваторії Дніпра у межах одного лише Запорізького району загинуло кілька тонн різних (у тому числі червонокнижних – прим. ред.) видів риби, мідій тощо.

За спостереженнями місцевих старожилів, подібного обміління водосховища і його приток не було, щонайменше, 40 років, а загибель мільйонів біоресурсів уже оцінюється мільярдними збитками рибному господарству.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що масову загибель біоресурсів у Каховському водосховищі у межах Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей спричинили окупанти.

Читайте також
«Українська Ірландія» у серці Дніпра
Історія
Новий Chevrolet Corvette від General Motors для арабських шейхів
Світ
Партія «ДІЯ» і молодіжна організація «ГРІМ» влаштували вишкіл для школярів Кременчука
Спорт
Діти нацгвардійців з «Омеги» пишаються Чином своїх батьків
Війна
(Де?)Гуманізація
Війна
Без страху: на передовій відбулося заприсяження мечоносців 33-ї ОМБр
Війна