Правоохоронці нарешті розслідують мор риби у Дніпрі

КРИМІНАЛ
19.01.2023, 19:26
Правоохоронці нарешті розслідують мор риби у Дніпрі
Фото: Офіс Генерального Прокурора

Масову загибель біоресурсів у Каховському водосховищі у межах Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей спричинили окупанти.

Про безпосередню участь російських загарбників нині повідомили в Офісі Генерального Прокурора України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, внаслідок обстрілу терористами з РФ греблі Каховської гідроелектростанції значно змінився рівень водосховища, спричинивши мор риби.

«Так, прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Запорізької обласної прокуратури розпочали провадження за фактом за порушення законів та звичаїв війни у частині 1 статті 438 Кримінального кодексу України. За даними правоохоронців, унаслідок обстрілу російськими військовими греблі Каховської ГЕС зазнав пошкодження її затворний механізм. Це вплинуло на рівень води у Каховському водосховищі та річці Дніпро, який продовжує стабільно знижуватись.

Екологічна ситуація у водоймі призводить до гибелі водних біоресурсів, що може призвести до зриву нересту навесні 2023 року. Наразі тривають першочергові слідчі дії з метою установлення розміру збитків, завданих довкіллю. Досудове розслідування проводить Служба безпеки України», – повідомили в Офісі Генпрокурора.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у межах Запорізької громади та Василівського району критично впав рівень Дніпра, а руку до цього приклали окупанти з РФ.

Читайте також:
Світ
Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає видати ордер на арешт Сатаньяху та міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта
21 травня, 11:05
Війна
Як зазначив прокурор, Нетаньягу несе кримінальну відповідальність за воєнні злочини і злочини проти людяності
20 травня, 15:00
Війна
Розвідники дізналися імена російських пілотів, які обстрілюють територію України «Кинджалами». У списку 29 льотчиків.
11 травня, 12:05
Світ
Ізраїль порушує гуманітарне право в Газі та вбиває цивільне населення, зокрема й американською зброєю.
06 травня, 10:03
Світ
Дії режиму Нетаньяху в Газі не відповідають нормам США та міжнародному гуманітарному праву.
30 квітня, 10:50
Війна
МКС, імовірно, готовий видати ордери на арешт прем’єр-міністра Ізраїлю та інших високопосадовців.
27 квітня, 20:35