Правоохоронці нарешті розслідують мор риби у Дніпрі

КРИМІНАЛ
19 січня, 19:26
Правоохоронці нарешті розслідують мор риби у Дніпрі
Фото: Офіс Генерального Прокурора

Масову загибель біоресурсів у Каховському водосховищі у межах Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей спричинили окупанти.

Про безпосередню участь російських загарбників нині повідомили в Офісі Генерального Прокурора України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати, внаслідок обстрілу терористами з РФ греблі Каховської гідроелектростанції значно змінився рівень водосховища, спричинивши мор риби.

«Так, прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Запорізької обласної прокуратури розпочали провадження за фактом за порушення законів та звичаїв війни у частині 1 статті 438 Кримінального кодексу України. За даними правоохоронців, унаслідок обстрілу російськими військовими греблі Каховської ГЕС зазнав пошкодження її затворний механізм. Це вплинуло на рівень води у Каховському водосховищі та річці Дніпро, який продовжує стабільно знижуватись.

Екологічна ситуація у водоймі призводить до гибелі водних біоресурсів, що може призвести до зриву нересту навесні 2023 року. Наразі тривають першочергові слідчі дії з метою установлення розміру збитків, завданих довкіллю. Досудове розслідування проводить Служба безпеки України», – повідомили в Офісі Генпрокурора.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що у межах Запорізької громади та Василівського району критично впав рівень Дніпра, а руку до цього приклали окупанти з РФ.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
На кадрах можна побачити командира 960-го штурмового авіаційного полку рф Сергія Атрощенка
вчора, 11:11
Війна
Російський полковник Сергій Атрощенко віддав наказ про бомбардування драмтеатру, пологового будинку та дитячої лікарні в Маріуполі
28 березня, 10:47
Політика
путін та інші особи з його оточення чітко мають знати, що відповідальність і правосуддя за їхні злочини неминучі
25 березня, 09:15
Світ
Не всі ордери на арешт оприлюднюються через ризики вистежити жертв та завдати шкоди дітям чи іншим потерпілим
24 березня, 10:55
Світ
Ордер на арешт може бути відкликаний лише в тому випадку, якщо путін постане перед судом і судді закриють справу.
20 березня, 13:05
Світ
У політичній системі росії, яка понад рік тому практично упокоїлася у вічній мерзлоті, стає гаряче.
20 березня, 09:03