Created with Sketch.

Камала Херріс — кандидат путіна і Сі Цзіньпіна

06 вересня, 22:00
Фото: Elon Musk

Москва і Пекін роблять ставку на чинного віцепрезидента США у перегонах за крісло володаря Білого дому. Диктатури обирають лівих демократів.

Про це повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон» із посиланням на нещодавню заяву кремлівського бункерного діда. Диктатор путін і його сюзерен Сі Цзіньпін схиляються до підтримки Камали Херріс, з якою спробують домовитися про переділ планети без Третьої світової війни.

Принаймні, керманич ресурсної федерації московії вірить, що вдасться домовитися зі новою-старою владою у Вашинґтоні полюбовно. «Жартівливе» зауваження путіна розцінюється політичними оглядачами як серйозний натяк Демократичній партії США.

Мовляв, у Кремлі (а також у пекінському Чжуннаньхаї) їм раді більше, ніж Дональду Трампу із республіканцями. Зважаючи на все комуністичний режим Сі Цзіньпіна теж воліє мати справу із продовжувачкою справи Клінтона-Обами-Байдена.

Не дарма ж товаришка Херріс відрядила до КНР свого посланця Джейкоба Саллівана для «промацування ґрунту» після президентських виборів у листопаді. Подорож цього американського «яструба миру» до Пекіна — попередній показ прагматичної дипломатії потенційної лідерки США.

Можлива зустріч Сі Цзіньпіна із Джозефом Байденом також може дати додаткові очки демократам, які здобувають прихильність у досі республіканських штатах Середнього Заходу. Зустріч Саллівана і ватажками КНР під час візиту свідчить про те, що у Пекіні дуже зацікавлені у розвитку зв'язків саме із командою Херріс (звісно ж, у разі її перемоги).

Враховуючи, що РФ і КНР не мають жодної довіри одна до одної в американському питанні, ситуація у трикутнику Вашинґтон-Москва-Пекін може розвиватися найпарадоксальнішим чином. На жаль, як не прикро, але український чинник тут узагалі не важить.

Медіаагенція «Останній Бастіон» також нагадує читачам, що кандидат у президенти від демократів і її республіканський суперник ведуть напружену боротьбу 7 хитких штатах. Перегони між Камалою і Дональдом продовжують залишатися напруженими.

Читайте також
Американську державну систему не переламає жодна особистість
Світ
Експрезидент Ахмадінежад хоче знову керувати Іраном
Світ
Зеленський і Мамай одночасно розпочали передвиборні кампанії
Позиція
Стало відомо, чому Трамп змінив позицію щодо України
Політика
Арґентинські акції зросли у ціні після перемоги Хав'єра Мілея
Світ
Зеленський готується до виборів
Політика