Created with Sketch.

Кінь путіна сєргєй лавров міг потрапити до лікарні в Індонезії

14.11.2022, 11:33

ЗМІ повідомили, що лаврова доставили до лікарні після прибуття на саміт G20. У МЗС рф все заперечують

Міністр закордонних справ московії сєргєй Ллвров був доставлений до лікарні через проблеми зі здоров’ям після прибуття на саміт G20 на Балі.

Як інформує медіа агенція "Останній Бастіон" із посиланням на AP, про це повідомила влада Індонезії.

Троє індонезійських урядових і медичних чиновників повідомили видання, що лавров перебуває на лікуванні на курортному острові.

Вони відмовилися надати деталі, але заявили, що Лавров проходить лікування через проблеми із серцем.

У російському посольстві не надали коментар.

Водночас представник МЗС московії марія захарова назвала інформацію фейком.

Читайте також
Представники рф на зустрічі G20 є співучасниками воєнних злочинів
Політика
38 °C у Швейцарії: чому це більше, ніж просто температурний рекорд
Світ
Талібан заборонив держслужбовцям використовувати смартфони
Світ
Франція зупинила два ядерні реактори через рекордну спеку та загрозу для річок
Світ
Слухання у справі Епштейна: Білл Гейтс розкрив подробиці позашлюбних стосунків із росіянкою
Світ
США вперше застосували українські морські дрони Magura V5 під час навчань — Bloomberg
Світ