Created with Sketch.

Коли добудують «Північний потік-2», Україна опиниться сам на сам з аґресором, — нардеп В'ятрович

10.06.2021, 08:48
Фото: CEE Energy News

Велика війна РФ проти України є цілком реальним сценарієм, тому у Кремлі пришвидшують завершення будівництва "Північного потоку-2".

Про це у прямому етері телеканалу "Еспресо" заявив народний депутат України від партії "Європейська солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Володимир В'ятрович.

За словами соратника Петра Порошенка, більшість країн Європейського союзу на чолі з Німеччиною і Францією навіть не зреагують на російське повномасштабне вторгнення.

«Маємо зрозуміти, що запуск "Північного потоку-2" є тим "зеленим світлом" для Владіміра Путіна з боку Європи, який може його спонукати до того, щоби розпочати повномасштабну аґресію проти України. Тому власне і стримування з боку Української держави добудови цього газогону протягом останніх кількох років, на що витрачалися значні дипломатичні зусилля, розглядалося не у контексті економічних втрат, але саме крізь призму ґеополітичних питань», — зазначив Володимир В'ятрович.

Народний обранець також підкреслив, на сьогодні існує небезпека того, що забезпечені на пряму російським блакитним паливом європейці, надалі іґноруватимуть злочини окупантів в Україні.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", колишній голова литовського парламенту у 1990-1992 роках Вітаутас Ландсберґіс переконаний, що РФ хоче захопити 3 балтійські республіки.

Читайте також
Трамп розкритикував Зеленського за удари по російських літаках, назвавши це показухою — Atlantic
Війна
Гра на виснаження: Україна мусить протриматися на добу довше за РФ
Війна
Китай закликав Трампа відмовитися від ПРО «Золотий купол»
Політика
Світ золотого тільця
Світ
Азербайджан + 1: сирійський гамбіт Ердогана
Світ
Санкції Трампа паралізували роботу Міжнародного кримінального суду
Світ