Created with Sketch.

Компанія Пашинського налагодила виробництво 120-мм мін

23.08.2023, 06:55

"Українська Бронетехніка" налагодила спільне виробництво 120-мм мін з двома країнами НАТО

ТОВ "Українська Бронетехніка" налагодила спільне виробництво мінометних пострілів калібру 120 мм одразу з двома країнами-членами НАТО. Сили Оборони України вже отримують тисячі нових мінометних пострілів.

Про це інформує медіа агенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу компанії.

"Сили Оборони України вже отримують тисячі нових мінометних пострілів.

120 мм міномет на сьогодні є одним з найбільш розповсюджених видів артилерійської зброї української армії. 120 мм міни ефективно вражають ворожу живу силу і техніку, знищують укриття, вогневі позиції та допомагають українським захисникам наближати Перемогу.

Мінометні постріли виготовляються за сучасними технологіями та повністю відповідають стандартам НАТО. Міжнародна кооперація та розосередження виробничих потужностей допомогли нашому підприємству наростити щомісячні обсяги поставок цих боєприпасів.

Більше мінометних пострілів нашим артилеристам, богам війни!", - зазначили у пресслужбі компанії.

Нещодавно у New York Times з'явилася стаття щодо постачання зброї в Україну за нібито завищеними цінами ставить під ризик відносини України з державами, які не хочуть афішувати свою допомогу.

Очевидно, що так зване "розслідування" без чітких доказів і фактів більше нагадує історію, написану під диктовку ФСБ.

Про це в інтерв'ю "Радіо Свобода" розповів журналіст-розслідувач, засновник проєкту "Наші гроші" Юрій Ніколов.

"Розслідування New York Times не викликало в мене жодної асоціації з журналістикою. Якби це писали українські журналісти, я би вийшов у публічний простір і сказав, що вони видали дуже примітивну, пошлу заказуху.

У гіршому випадку цей матеріал написаний під диктовку ФСБ і спрямований проти України, як держави, що зараз воює з Росією. В статті NYT немає жодної цифри, яка б підтверджувала, що українська приватна компанія везе в Україну зброю за аномально завищеною ціною.

Навпаки, ті дані, якими я володію, свідчать про те, що ТОВ "Українська бронетехніка" імпортувала озброєння в Україну в рази дешевше, ніж уповноважені державою спецімпортери, в тому числі компанії Міністерства оборони", - наголосив Юрій Ніколов.


Наразі ми бачимо яскравий приклад того, як приватний бізнес працює на зміцнення обороноздатності України.

Натомість Зеленський з Єрмаком три роки займалися "Великим крадівництвом" та витрачали мільярди гривень на "розпил". Замість підтримки українського ОПК, "Слуги неукраїнського народу" підтримували корупційні схеми "Великого крадівництва" та "Великого руйнівництва". 

Тепер ми змушені підтримувати Польський ОПК та просити зброю за кордоном.

Читайте також
BAE Systems відкриє ще один завод з виробництва гаубиць для «підтримки України» — The Telegraph
Війна
Війна як бізнес
Війна
Війна як бізнес
Світ
Війна як бізнес
Війна
США хочуть збільшити виробництво ракет Patriot на заводах у Японії
Світ
Україна стала полігоном для випробування новітньої зброї
Війна