Created with Sketch.

Корпорація «Neuralink» оголосила про масове чипування людей

14.07.2024, 07:00
Фото: Neuralink

У майбутньому не буде смартфонів і планшетів. Людство спілкуватиметься в інакший, прогресивніший спосіб, як у фантастичних фільмах.

Про це повідомив засновник і власник компанії Ілон Маск під час нещодавньої відеоконференції. На сьогодні співробітники «Neuralink» у лабораторіях займаються розробкою інноваційної технології Brain-Computer Interface.

У короткостроковій перспективі компанія має намір допомогти пацієнтам із черепно-мозковими травмами й травмами хребта, надавши можливість керувати телефонами та комп'ютерами силою думки. Довгострокова мета: пом'якшити цивілізаційний ризик розвитку штучного інтелекту.

«Ми допоможемо створити тісніший симбіоз між людським і цифровим інтелектом. Упевнений, що чіпи «Neuralink» нададуть людям надздібностей. До кінця 2024 кількість наших пристроїв, вживлених клієнтам досягне десятків, хоча у списку сотні охочих», — зазначив Ілон Маск.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що імплантат компанії «Neuralink», вживлений у мозок людини, вперше вийшов із ладу. Причина — вилучення кількох ниток, які реєструють нейронну активність.

Читайте також
В Італії готують альтернативу супутниковій системі Starlink
Світ
Флот КНР поповнився унікальним нафтовидобувним кораблем
Економіка
США обмежують доступ Швейцарії до нових чипів
Світ
OpenAI випустила нову модель штучного інтелекту o3-mini
Світ
Штучний інтелект і старіння: як алгоритми прогнозують здоров’я та тривалість життя
Життя
Канада кидає виклик космічним програмам Маска і NASA
Світ