Імплантат компанії Neuralink, вживлений у мозок людини, вперше вийшов із ладу

СВІТ
10 травня, 09:27
Імплантат компанії Neuralink, вживлений у мозок людини, вперше вийшов із ладу

Імплантат вийшов з ладу після того, як з мозку було вилучено кілька ниток, що реєструють нейронну активність

Перший встановлений людині імплантат компанії Neuralink, якою володіє американський бізнесмен та мільярдер Ілон Маск, вийшов з ладу після того, як з мозку було витягнуто кілька ниток, що реєструють нейронну активність.

Про це повідомляє видання The Hill.

Компанія повідомила, що нитки витягли через кілька тижнів після операції в кінці січня, під час якої в мозок 29-річного Ноланда Арбо було встановлено апаратне забезпечення Neuralink.

Це зменшило кількість ефективних електродів і здатність паралізованого Арбо керувати комп'ютерною мишою за допомогою мозку. 

«У відповідь на цю зміну ми модифікували алгоритми запису, щоб зробити їх більш чутливими до сигналів нейронної популяції, вдосконалили методи перетворення цих сигналів у рухи курсора та покращили користувацький інтерфейс», – йдеться у блозі Neuralink.

Компанія заявила, що коригування призвели до «швидкого і стійкого поліпшення» в бітах в секунду, а також точності управління курсором, перевершивши початкові показники Арбо.

Як повідомляє The Wall Street Journal, хоча проблема, схоже, не загрожує безпосередньо чоловікові Neuralink вже висунула ідею про видалення його імплантату.

Компанія також повідомила Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів, що вона має розв'язання проблеми, яка виникла з імплантатом Арбау.

Імплантат був встановлений більш як 100 днів тому.

У своєму блозі компанія заявила, що Арбо може грати в комп'ютерні ігри, переглядати інтернет-сторінки, вести прямі трансляції та користуватися іншими додатками, керуючи курсором силою своєї думки.

Читайте також:
Життя
У майбутньому не буде смартфонів і планшетів. Людство спілкуватиметься в інакший, прогресивніший спосіб, як у фантастичних фільмах.
вчора, 07:00
Життя
Данський виробник іграшок-конструктору здивував новинкою. Презентовано «космічні цеглинки» із метеорита віком 4,5 мільярда років.
12 липня, 21:48
Війна
Результативність роботи мобільних вогневих груп має бути тепер ще вищою .
06 липня, 09:38
Життя
У деяких випадках ШІ вже виявляється точнішим, ніж випробування на тваринах, кажуть дослідники.
06 червня, 17:35
Війна
Ні для кого не таємниця, що західні партнери передають Силам України старі зразки озброєння. Це одна із причин поразок на фронті.
29 травня, 13:43
Життя
Наступна ера квантових технологій залежатиме від точного транспортування квантової інформації, підкреслюють учені.
11 травня, 16:40