Created with Sketch.

Макрон вирішив надати сучасне озброєння кремлівській маріонетці Пашиняну

16.05.2023, 18:23
Фото: Google

Французький уряд розпочав процес надання зброї західного виробництва до Вірменії з метою підтримати двостороннє партнерство.

Такі відомості в етері телемовника "1in TV" озвучив колишній прессекретар міністерства оборони кавказької республіки Арцрун Ованісян, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Влада в Єревані очікує, що перша партія – 50 сучасних бронетранспортерів (без уточнення типу колісного панцерника – прим. ред.) – надійде від Парижу до початку літа поточного року.

«Така військова, військово-технічна співпраця з такою країною, як Франція, це – не вікно для великих можливостей, це двері! Ми маємо розширювати подібні відносини й ставити їх у пріоритет», – наголосив Арцрун Ованісян.

А проте озброювання Францією Вірменії викликає чималі побоювання в Ізраїлю та України оскільки передана в Єреван техніка може опинитися у руках росіян чи іранців, які мають великий вплив на уряд Ніколи Пашиняна.

Натомість азербайджанське міністерство оборони заявило, що має у розпорядженні розвіддані про прибуття кількох груп військових інструкторів із Франції для навчання вірменських армійців, зокрема і на лінії зіткнення у Карабасі.

Слід зауважити, що Росія спробує отримати доступ до отриманої зброї з метою розробити протидію чи скопіювати технології, натомість Іран також захоче мати французьку техніку для подальшої передачі своїм бойовикам у Лівані, Сирії та Ємен

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що чинна влада Вірменії розглядає призов жінок як частину військової реформи, адже побоюються опинитися сам на сам із сусідами-тюрками.

Читайте також
німецька партія «зливає» росіянам маршрути постачання зброї до України?
Світ
Польща встановила перші елементи антидронової системи на кордоні з Білоруссю
Політика
Гданськ не може взяти під контроль будівлю консульства рф попри наказ про закриття
Політика
У лісах Румунії виявили невідомий БпЛА із парашутом
Війна
путіну надважлива Арктика, і він кинув туди усі криголами, - офіцер Королівського флоту
Війна
Розвідка США вважає, що путін хоче захопити не тільки Україну, а й частини Європи
Війна