Created with Sketch.

Маріуполь – новий логістичний хаб російських окупантів

03.11.2022, 07:00
Фото: Telegram

Перлина Приазов'я, багатостраждальна і нескорена українська фортеця руками загарбників перетворена на транзитний пункт військової техніки.

Відповідні світлини з вулиць тимчасово окупованого московитами Маріуполя на своєму публічному Telegram-каналі оприлюднив радник міського голови Петро Андрющенко.

За його словами, вороги переганяють важке озброєння головною південною артерією України, насичуючи власне угруповання на Запорізькому та Херсонському напрямках.

«Отже, наш Маріуполь нині остаточно перетворено на логістичний військовий хаб. Знов помічено рух техніки через центр міста в бік Мангушу та далі на Запоріжжя і Мелітополь. Для забезпечення проїзду близько 3 годин був майже перекритий єдиний міст між Лівим та Правим берегами Кальміусу в Маріуполі», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Водночас з'ясувалося, що розконсервованим у далеких суб'єктах ресурсної федерації броньованим гусеничним транспортом московити мають на меті зміцнити підрозділи у районах Енергодару, Мелітополя, Олешок і Нової Каховки задля стримання просування Сил оборони України.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що російський окупаційно-терористичний контингент спробує пробити коридор від Запоріжжя до Дніпра і від Сум до Полтави.

Читайте також
Зелемський здає Україну ворогу. росіяни окупували Бондарне на Донеччині – DeepState
Війна
Зеленський здає території путену
Війна
Зеленський здає території ворогу
Війна
Зеленський здає території України
Війна
У центрі Мирнограда тривають стрілецькі бої, росіяни стягують важку техніку для штурму — ДШВ
Війна
путін продовжив терміни захоплення Донбасу – NYP
Політика