Окупанти спробують пробити коридор від Запоріжжя до Полтави, – генерал-лейтенант Забродський

ВІЙНА
02.11.2022, 09:54
Окупанти спробують пробити коридор від Запоріжжя до Полтави, – генерал-лейтенант Забродський

Результатом перекидання виведених із Правобережжя боєздатних частин російського контингенту стане створення нових ударних угруповань.

До такого висновку на шпальтах видання "Укрінформ" прийшов генерал-лейтенант і Герой України Михайло Забродський, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Авторитетний і досвідчений офіцер вітчизняних Збройних Сил наголошує, що окупанти можуть сформувати сумнозвісні "кулаки наступу" на Запорізькому та на Сумському напрямках.

На думку генерал-лейтенанта Забродського, завдання цих угруповань може полягати у завданні одночасних ударів із Північного (Сіверського) і Південного (Таврійського) напрямків.

«Імовірний розвиток ситуації в найближчі місяці обумовлюється трьома достатньо різнорідними факторами. По-перше, це перспектива втрати або залишення російськими військами оперативного плацдарму на Правому березі річки Дніпро. По-друге, достатньо примарна на сьогодні, але не виключена повністю можливість операцій наземних військ противника з території Республіки Білорусь. По-третє, прихід зимового періоду, який суттєво впливає на динаміку бойових дій, особливо в центральних та північних регіонах України. Кожен із цих факторів має свою вагу і свої особливості.

За сталою військовою практикою, першочергового аналізу заслуговує найскладніший і небезпечний для нас варіант розвитку подій. Відтак нове Північне угруповання, ймовірно, може діяти за напрямком  Суми-Полтава-Дніпро, натомість Південне – Запоріжжя-Дніпро. Завданням ворога буде сковування угруповання Збройних Сил України на Лівому березі Дніпра. Тому логічно нарощувати стійку оборону на зазначених напрямках. Та важливо пам'ятати, що захист міст Дніпро і Запоріжжя без надійної опори на Правий берег Дніпра може поставити наші війська у становище, в якому сьогодні перебуває  противник на Херсонському плацдармі, з усіма проблемами  постачання та  підтримки», – висновує Михайло Забродський.

Також генерал-лейтенант ЗСУ уточнює, що завдання заволодіння одразу п'ятьма великими містами із сумарним населенням майже 2 мільйони людей можуть не ставитися взагалі, адже основою ймовірного замислу росіян є перерізання шляхів постачання угрупування українських військ на Сході – широкосмугових шосе Е50 і М03.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українська перемога без перебільшення народжується на фронті, але загартовується у тилу.

Окупанти спробують пробити коридор від Запоріжжя до Полтави, – генерал-лейтенант Забродський_1
Читайте також:
Світ
Кремлівський Ібліс і за сумісництвом підсвинок бункерного сатани Дмітрій Мєдвєдєв напророкував Заходу та Україні "кінець світу".
27.12.2022, 20:01
Світ
Російська агресія зробила Україну значно контрастнішою, ніж думають в Європі, чорно-білою. Це те, що завжди робить будь-яка війна.
03.12.2022, 16:00
Війна
Попри разючі успіхи Сил оборони України у війні проти російських окупантів, агресивна московія все ще не втратила військової міці.
17.09.2022, 19:05
Війна
Блискавичним наступом Збройні Сили України вивели на чисту воду багаторічну кремлівську брехню про непереможність "другої армії світу".
16.09.2022, 17:01
Війна
Російська федерація вичерпала свої ресурси, підготовленні для "блискавичного" нападу та окупації українських земель, і шукає нових.
29.08.2022, 07:00
Війна
Лютневе вторгнення російських окупаційно-терористичних сил запустило незворотні процеси в Україні. Станом на сьогодні наш народ вимирає.
21.08.2022, 08:14