Created with Sketch.

Мінськ стає васалом Пекіна, а Сеул зміцнює союзні відносини з Токіо

01.03.2023, 20:31
Фото: Останній Бастіон

Алєксандр Лукашенко і Сі Цзіньпін підписали угоду про стратегічне партнерство, Білорусь поступово виходить із впливу Росії-Московії.

Водночас самозваний президент із Мінська заявив, що підтримує "мирний план" комуністичного Китаю, яким передбачено знищення української державності.

Такі відомості повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "South China Morning Post".

Розуміючи, що російський режим опинився у позиції світового парії, Лукашенко поквапився змінити сюзерена, з яким матиме топпартнерство та багатомільярдні інвестиції.

Натомість білоруський диктатор заприсягся перед товаришем Сі Цзіньпіном не помічати геноцид уйґурів й репресії проти гонконґців, а також допомогти в окупації Тайваню за першого телефонного дзвінка з Пекіна.

Тим часом у Сеулі посилюються тектонічні зміни риторики, на тлі зростання загрози для Південної Кореї та сусідньої Японії з боку РФ-КНР-КНДР, які вочевидь планують війну на Далекому Сході.

На 104-річчя з нагоди утворення самостійницького "Руху 1 березня" президент Юн Сок Йоль заявив наступне: «Японія давно не агресор, а партнер і однодумець. Японія і Корея розділяють єдині цінності, тому ми взаємодіємо щодо безпеки й разом будемо поборювати глобальні виклики».

Так, на відміну від попередників, лідер Південної Кореї уникнув контроверсійних питань минулого, натомість зазначив, що нині «час осягнути – історія змінилася, і готуватися треба до майбутнього, бо інакше буде повторення негараздів, які провокують наші сусіди».

Натомість "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати про те, що дійсний співробітник Національної академії наук України шпигує на користь КНР.

Читайте також
Ілон Маск і трампісти
Опінії
Дональд Трамп матиме серйозні проблеми, якщо припинить підтримку України, - Foreign Affairs
Війна
Трамп і Маск: що живить цей тандем
Опінії
Туреччина закликала заборонити відправку зброї Ізраїлю
Війна
Криза ідентичності ООН
Опінії
Україна — НАТО: про помилкові припущення Заходу
Опінії