План Емманюеля Макрону зривається після приголомшливих результатів парламентських виборів. Ліві сили проти відправлення інструкторів.
вчора, 19:49
Ворог прицільно б'є ракетами й дронами по наші інфраструктурі, не розбираючись. Знищуються як військові, так і цивільні об'єкти.
09 липня, 19:25
Накладені урядами західних держав антиросійські санкції не допомагають придушити економічно Москву. Режим путіна досі збагачується.
09 липня, 08:29
Головна проблема постійних поразок наших захисників на полі бою — брак особового складу і зброї. Навіть людоловство на вулицях не рятує.
08 липня, 19:34
Компанії з виробництва безпілотників отримують блискавичний зворотний зв'язок від українських користувачів. Інженери покращують техніку.
07 липня, 12:04
Ізраїль оголосив своєю найбільшу за 30 років частину суверенної території Палестини. Ватажки єврейського державного утворення мавпують РФ.
05 липня, 12:38
У Тель-Авіві посилюється конфлікт між політиками та військовиками. Бібі Сатаньягу наслідує свого українського єдиновірця з вулиці Банкової.
04 липня, 19:24
Офіційний робочий візит чинного прем'єр-міністра Індії до Москви зводить нанівець усі зусилля Заходу щодо перетворення РФ на державу-ізгоя.
04 липня, 08:28
Поки більшість українців вірять у поразку РФ, населення ЄС налаштоване скептичніше. На Заході не бачать, як Київ здатен перемогти Москву.
03 липня, 14:54
Загроза того, що КНР повторить криваву авантюру РФ, загарбавши сусідню країну, зростає. Сі Цзіньпіну потрібна «маленька переможна війна».
03 липня, 08:27
Ворожі бізнес-структури відновлюють позиції на ринку азійської острівної держави. Безлічі підприємцям у Синґапурі набридла далека війна.
02 липня, 08:24