Created with Sketch.

Московія не змогла запустити у Космос ракету з міжнародним екіпажем

21 березня, 18:20

Друга спроба запуску корабля «Союз Мс-25» з російсько-білорусько-американським екіпажем відбудеться не раніше суботи.

 21 березня на космодромі Байконур зі стартового майданчика №31 («Восток») мала вирушити ракета «Союз-2.1а» з пілотованим космічним кораблем «Союз Мс-25», проте в останній момент запуск скасували. Зворотний відлік було зупинено приблизно за 20 секунд до часу старту.

Про це повідомляють російські засоби масової дезінформації.

Старт присвячений 90-річчю космонавта Юрія Гагаріна, який вперше побував у космосі. Зображення з ним було нанесено на носій.

Як повідомив ведучий трансляції NASA, запуск пілотованого корабля «Союз Мс-25» до Міжнародної космічної станції (МКС) скасували через те, що вчасно не ввімкнули двигуни ракети «Союз-2.1а».

«Кабель-щогла відійшла від ракети, проте очікуваного в цей момент увімкнення двигунів не відбулося, і автоматична система скасувала пуск», – пояснив він.

Очікується, що друга спроба запуску корабля «Союз Мс-25» з російсько-білорусько-американським екіпажем відбудеться не раніше суботи, 23 березня.

До основного екіпажу 21-ї експедиції відвідування увійшли космонавт держкорпорації «Роскосмос» Олег Новицький, астронавт NASA Трейсі Дайсон і перша учасниця космічного польоту від Білорусі Марина Василевська. Їхніми дублерами стали білоруска Анастасія Лєнкова, космонавт Іван Вагнер і Дональд Петтіт, який є найстаршим із чинних астронавтів NASA.

NASA продовжуватиме співпрацювати з росіянами.

Голова Національної аерокосмічної адміністрації США (NASA) Білл Нельсон анонсував, що росіяни та американці працюватимуть разом на Міжнародній космічній станції до її виведення з експлуатації у 2031 році.

Американсько-російська співпраця в космосі була поставлена під сумнів після вторгнення рф в Україну в лютому 2022 року.

Юрій Борисов, генеральний директор російського космічного агентства «Роскосмос», несподівано оголосив у липні 2022 року, що рф має намір вийти з партнерства «після 2024 року». Днем пізніше NASA заявило, що «Роскосмос» хоче продовжити співпрацю.

Нагадаємо, що в липні 2022 року російські космонавти вивісили на Міжнародній космічній станції прапор, під яким російські війська вбивають жінок та дітей на Донбасі та перетворюють на попіл цілі українські міста.

Московія експортує своє варварство навіть у космос, а в NASA продовжують розповідати, що «напруженість» на Землі не вплинула на поточну співпрацю країн у космосі.

Читайте також
Дружина Сатаньягу омолодилася завдяки Photoshop
Світ
Ірано-ізраїльська війна завершилася менш ніж за добу
Світ
У польському місті єдиний кандидат у мери програв на виборах
Політика
Офірне теля для вічного життя Ізраїлю
Політика
Червона корова «демократії»
Світ
Що сталося з Єрмаком?
Війна